Přejít na obsah

Potápky s day-datem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty Citizen Fugu, který navrhoval Andy, jsou fakt dobrý. Mně se hodně líbí 500ks thajská limitka v oceli se zelenou lunetou a červenými prvky na ručkách kterou má McStinger http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/119740-citizen-fugu/?p=2204267

 

Tady jsou dvě fotky na mý ruce

 

post-30813-0-26596200-1587021029.jpg

 

post-30813-0-31311800-1587020995.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to sice skoro asi jedno, ale pro pořádek dohazuju ještě SNZG35J1 / SNZG37J1/ SNZG39J1, o kterých jsem snad asi ani nevěděl, a nebo jsem je možná jenom přehlídl (těžko říct, zase tolik modelů Seiko nemá), každopádně díky HondzaXovi a jeho fotkám napravuji.

post-35198-0-86760900-1587329833_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maj ty petky sroubovaci korunku? Ale pekne teda jsou...

Mrkni i na Seiko Black Knight, jsou taky fajn. Blbe je, ze maj integrovany tah a budou se blbe shanet...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200420/8ca39d5da10478c9a5ad0412d589e012.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle vlákno sleduju (díky za něj), protože morbovy požadavky víceméně kopírují ty mé, hlavně tedy krz day/date, kteroužto fičuru pro sebe považuju za důležitou. ohledně ceny se snažím držet při zemi a tím pádem nám nejspíš v hlavní roli zůstavají automaty japonských značek. po seiku jsem přešel na orient, ray jsem měl a prodal, nyní mako a kamasu. kamasu jsou hodně povedené a nejspíš mi nějakou dobu vydrží jako nejvhodnější zástupce.

reaguju jen na ty poslední posty - morbo - tyhle pětky neseženeš, to je už je historie. ale zároveň, pokud máš ray, skx atp., tak by tě nespíš stejně neuspokojily. nebo možná na chvilku. stejně jako black knight, taky historie, vše se starým 7S26/36.

jak píšu, poslední dobou není u seika nic, co by mě zaujalo, a když se mi něco líbí, tak to má 6R bez "day", takže..orient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

To jen tak polemizujes, nebo uz jsou na ceste? Ja bych tady asi nedal ten tvar rucek. Ja ty ploche rovne s rovnym zakoncenim nejak nemusim. Nazivo to vetsinou vypada jak vykousane z nejakeho kusu plechu. Ale to je jen muj dojem. Chapu, ze to tady ma korespondovat s indexama. Jinak zbytek hodinek se mi naopak libi pomerne dost. Ale tak hodis tam rucky z Amfibii a to pude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Takže, pátrání pokračuje. Sice zatím stále bez výsledku, na druhou stranu občas narazím na něco, co se už hodně blíží zadání, tak si řikám, že by to třeba mohlo aspoň inspirovat někoho dalšího se zálibou v potápkách a day-date obsesí.

Tissot PRS 516 – tahle značka mě sice nikdy úplně za srdíčko nebrala, ale musím uznat, že řada 516 se povedla. Teda až na tu pevnou lunetu, WTF jako? Jednou sou to potápky, takže beer counter musí rotovat.

Tissot_prs_516.thumb.jpg.55bac5ad7bc7931a1a3f98b1f9d8bb9a.jpg

Bremont S500 Supermarine – tak tohle už je velká paráda, asi jediné, co mně podle fotek až tak ne úplně sedí, jsou ty linie nožek, těch ladných tvarů už je na mě prostě trošku moc. Pokud bych si měl ale vybrat co vyzkoušet na živo, tohle by byl horký kandidát.

Bremont-S500-Supermarine.thumb.jpg.047d9e1bcb4203c33dcc04472496d124.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hm, tak jak na to koukam, ty Edoxy obecne nevypadaji tak zle. Vpravo nahore se mi to az tak nezda, ale vlevo nahore by se mi to vylozene libilo, pokud by byl videt jen jeden den a ne stupidne tri. Dole vlevo je takova klasika, dole vpravo zajimavy kousek. Nejsou akorat vsechny moc velke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...