Jump to content

Recommended Posts

Vsak se na ni nemusis divat. Mrkni na tu krasnou seksi dlouhou osmicku ;)

:lol2: seksi osmička, to jo, ale já si té devítky ani nevšiml, je stejná jako trojka a přijde mi to pěkně symetrické.

mido-ocean-star-automatic-m0264301104100

Ty Citizen Fugu, který navrhoval Andy, jsou fakt dobrý. Mně se hodně líbí 500ks thajská limitka v oceli se zelenou lunetou a červenými prvky na ručkách kterou má McStinger http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/119740-citizen-fugu/?p=2204267

Tady jsou dvě fotky na mý ruce

post-30813-0-26596200-1587021029.jpg

post-30813-0-31311800-1587020995.jpg

Už je to sice skoro asi jedno, ale pro pořádek dohazuju ještě SNZG35J1 / SNZG37J1/ SNZG39J1, o kterých jsem snad asi ani nevěděl, a nebo jsem je možná jenom přehlídl (těžko říct, zase tolik modelů Seiko nemá), každopádně díky HondzaXovi a jeho fotkám napravuji.

post-35198-0-86760900-1587329833_thumb.jpg

tohle vlákno sleduju (díky za něj), protože morbovy požadavky víceméně kopírují ty mé, hlavně tedy krz day/date, kteroužto fičuru pro sebe považuju za důležitou. ohledně ceny se snažím držet při zemi a tím pádem nám nejspíš v hlavní roli zůstavají automaty japonských značek. po seiku jsem přešel na orient, ray jsem měl a prodal, nyní mako a kamasu. kamasu jsou hodně povedené a nejspíš mi nějakou dobu vydrží jako nejvhodnější zástupce.

reaguju jen na ty poslední posty - morbo - tyhle pětky neseženeš, to je už je historie. ale zároveň, pokud máš ray, skx atp., tak by tě nespíš stejně neuspokojily. nebo možná na chvilku. stejně jako black knight, taky historie, vše se starým 7S26/36.

jak píšu, poslední dobou není u seika nic, co by mě zaujalo, a když se mi něco líbí, tak to má 6R bez "day", takže..orient.

Nemají tah, velikost nesedí a to pouzdro je taky úplně mimo, ale tak nějak si nemůžu pomoct - ten "Arnie look" prostě má cosi do sebe ...

SRPE31_SRPE29.thumb.jpg.659c35db01cfd0a50121cc94a93b0cae.jpg

Hodinky s automatem se nedoporučují např. při střelbě, tak snad má Arnie quartzky.

Szkło podwójnie wypukłe, szafirowe, pokryte antyrefleksem;

Wkładka bezela ceramiczna;

Pasek nylonowy, czarny 22mm, bransoletę i pasek silikonowy można kupić jako akcesoria.

Cholera, G. Gerlach Enigma II, to wielka niespodzianka dla Morby starego.

gerlach_enigma_2.jpg.c3644760b69a841c5b168b80704f80e7.jpg

To jen tak polemizujes, nebo uz jsou na ceste? Ja bych tady asi nedal ten tvar rucek. Ja ty ploche rovne s rovnym zakoncenim nejak nemusim. Nazivo to vetsinou vypada jak vykousane z nejakeho kusu plechu. Ale to je jen muj dojem. Chapu, ze to tady ma korespondovat s indexama. Jinak zbytek hodinek se mi naopak libi pomerne dost. Ale tak hodis tam rucky z Amfibii a to pude ;)

Nn, to si zatím jen tak polemizuju. V tomhle jsem dost konzervativní - většinou nekupuju nic, co se mi nesnaží rozmluvit alespoň 4 z 5 zdejších gentlemanů :)

pekne su, pekne ... ja ti nic vyhovarat nebudem, ja len poviem, ze ... :D :D

Takže, pátrání pokračuje. Sice zatím stále bez výsledku, na druhou stranu občas narazím na něco, co se už hodně blíží zadání, tak si řikám, že by to třeba mohlo aspoň inspirovat někoho dalšího se zálibou v potápkách a day-date obsesí.

Tissot PRS 516 – tahle značka mě sice nikdy úplně za srdíčko nebrala, ale musím uznat, že řada 516 se povedla. Teda až na tu pevnou lunetu, WTF jako? Jednou sou to potápky, takže beer counter musí rotovat.

Tissot_prs_516.thumb.jpg.55bac5ad7bc7931a1a3f98b1f9d8bb9a.jpg

Bremont S500 Supermarine – tak tohle už je velká paráda, asi jediné, co mně podle fotek až tak ne úplně sedí, jsou ty linie nožek, těch ladných tvarů už je na mě prostě trošku moc. Pokud bych si měl ale vybrat co vyzkoušet na živo, tohle by byl horký kandidát.

Bremont-S500-Supermarine.thumb.jpg.047d9e1bcb4203c33dcc04472496d124.jpg

Za Bremonty se primlouvam. Maji svoje caro a neni jich vsude tolik. Jen otazka kde je omrknout nazivo?