Přejít na obsah

Poradte prosim, co to muze byt za hodinky.


Andrew

Doporučené příspěvky

Zdravim Chronomagove,

mam takovou neobvyklou prosbu. Pred nedavnem jsem zahledl na ruce jednoho znameho velice zajimave hodinky a nestihl/nemohl jsem se zeptat na blizsi info. Byly ve stribrnem pouzdru (rozumej barvu - tedy ocel, bile zlato, platina?) na cernem kroko pasku. Mely silne vypoukle (asi safir) sklicko a bily cifernik se zlacenymi indexy/cisly. Nejzajimavejsi bylo, ze uprostred ciferniku byl skeletovy pruhled na (zlaty) strojek, coz tvorilo celou dominantu hodinek. Jedine, ceho jsem si vsiml, byl napis "Trump", nebo neco takoveho, po zadani do Googlu jsem bohuzel nic podobneho nenasel.

Vim se je to ponekud slozite, ale nezna nekdo podobne odinky??

 

diky moc

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Chronomagove,

mam takovou neobvyklou prosbu. Pred nedavnem jsem zahledl na ruce jednoho znameho velice zajimave hodinky a nestihl/nemohl jsem se zeptat na blizsi info. Byly ve stribrnem pouzdru (rozumej barvu - tedy ocel, bile zlato, platina?) na cernem kroko pasku. Mely silne vypoukle (asi safir) sklicko a bily cifernik se zlacenymi indexy/cisly. Nejzajimavejsi bylo, ze uprostred ciferniku byl skeletovy pruhled na (zlaty) strojek, coz tvorilo celou dominantu hodinek. Jedine, ceho jsem si vsiml, byl napis "Trump", nebo neco takoveho, po zadani do Googlu jsem bohuzel nic podobneho nenasel.

Vim se je to ponekud slozite, ale nezna nekdo podobne odinky??

 

diky moc

pravděpodobně ne Trump ale Triumph = Made in China :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravděpodobně ne Trump ale Triumph = Made in China :lol:

 

Tezko rict, ale hodinky vypadaly opravdu dobre (subjektivni) a dotycny je na tom financne natolik dobre, aby si kupoval cinske hodinky. Naopak cestuje dost casto do US a hledal bych spise v techto vodach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict, ale hodinky vypadaly opravdu dobre (subjektivni) a dotycny je na tom financne natolik dobre, aby si kupoval cinske hodinky. Naopak cestuje dost casto do US a hledal bych spise v techto vodach.

Pak to bude nějaká limitka pro Donalda :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na své známé obvykle telefon. Takže pokud jsi na tom podobně, tak mu zavolej a zeptej se ho :)

Na základě takhle kusých informací ti asi někdo jen těžko poradí...

 

Celkem mi prijde zbytecna debata - mel si mozna vsimnout vice - na tech Triumfech se napis prehlednout neda.

 

Tyhle hodinky maji ted casto v hodinarstvi v obchodnich centrech. Tam to maji casto na pazourach takovi ti mistni frajeri, co vyvadi svoji panicku na nakupy hned po te, co si odskocili z fitka. K tomu melir a kouhota na hlave a velky napis Replay na triku :-) Je to proste obycejny quartz ve statisicove produkci a poutove hezkem baleni. Argument, ze je nekdo na tom "hodne dobre", a proto by nenosil takove hodinky jsou dle meho takove detske rikanky z rise "kdo z kluku cura vejs..." On je vetsine lidi u esteticky vkus a hranice mezi kycem dost jedno - resp., kyc je vkusem (bohuzel i elit) naroda.

 

Ale z jineho uhlu. Jsou mez nami lidmi takovi, co si to koupi, protoze se jim to libi a koupi si je treba desetkrat do roka. Pak jsou mezi nami honibrci co si koupi zlate rolexky s diamanty (nazivo fakt dost hnus), jako jsem videl na ruce jednoho skveleho kapitana nasi pekne ceske popmusic. A vysledek? Radsi vidim ty TRIUMPHY. Tak nejak to min urazi:-)

post-1591-1218963993.jpg

post-1591-1218964024.jpg

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přátelé, prosím o detektivní akci. Když to nevyjde, dotyčného se zeptám, ale moc se mi do toho nechce, je to nesympatická osoba.

 

Dnes jsem viděl na ruce hodinky. Kulaté soudkovité pouzdro, poměrně vysoké, klidně 14-15mm. Korunka, dva čudle na chronograf. Nožičky z pouzdra vykukovaly nepatrně a dost razantně, prostě jak kdybyste propíchli sud šípem. Tah nasedal rovně, nekopíroval pouzdro. Vše nerez, matný (broušený) povrch, nic leštěného. Ciferník bílý, sub-budíky na 6,9,12. Něco tam bylo červené, ale nedokážu říct, jestli ručky čí něco na ciferníku. Dá se něco tipnout? Opravdu nápadné bylo to pouzdro, dokonalý soudek, nápadně kulatý a celkem vysoký.

 

Nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...