Přejít na obsah

Pomoc s určením pravosti HUBLT


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Brutálny kúsok... Byt menšie, tak už ich mám

 

Jerome v únoru tohoto roku zbankrotoval.... Překvapivě  :whistling:  Nějaký kousky by se ale ponosit daly.. Možná dobrej čas na nákup pro dobrodruhy  ;)

 

Tyhle v 18K růžovým zlatě za 260k ... Titanic DNA Steampunk

14593757-y6hbj88ryw2hug5zs8faa1km-Zoom.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

igor261069, on 14 Dub 2020 - 21:01, said:

Dotaz, když je na světě tolik krásných pravých hodinek, proč zrovna hublot?

Pár Hublotů jsem už viděl a třeba ten jejich základní tříručkovej model na černý gumě s černým cifrem je prostě s tim jejich výbornym antireflexem prudce koukatelnej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jerome v únoru tohoto roku zbankrotoval.... Překvapivě :whistling: Nějaký kousky by se ale ponosit daly.. Možná dobrej čas na nákup pro dobrodruhy ;)

 

 

O ich bankrote viem, a jediný problém môže byť s náhradnými dielami ale inak je to pre mňa super značka. Strojčeky majú Concepto a spracovanie je úžasné. Sam mam kúsok už od neexistujúcej značky a musím povedať že je oproti mainstream om úžasný. Nie je pre každého, spracovanie famózne.

Ono asi po koronarize bude viac hodinarskych znaciek v bankrote.. Tak snáď bude z čoho vyberať

 

Tyhle v 18K růžovým zlatě za 260k ... Titanic DNA Steampunk

14593757-y6hbj88ryw2hug5zs8faa1km-Zoom.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom zlatě RJ taky super původně jsem měl pácu ty s chronografem ale pak jsem to vzdal, jsou dost velký a unesou se ještě by překažely další čudly.Taky po vašich radách budu hodinky hledat tady .

Ještě k těm hublot.cejtil se uraženě jak jsem na to přišel a že by šel na 80.Nakonec jsem dohledal na netu že obchoduje a zboží neposílá atd.Takže moc díky ,nechoďím do dvou prací abych pak vyhazoval za fejky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trh je neklidný a zbavuje se tohoto typu, na původu nesejde. 

Je to jako s koronavirem, každý jedinec je "sprostý podezřelý" a ostražitost je nutno uplatnit na všechny.

Ty hlavy šroubků jsou stejně nějak podezřele natočené, to HUBLOT v katalogu je má hezky jednotně...

 

blafoval jsem, nakoukl jsem co mají na netu nafocené a jde to šejdrem všude.

To bych na ruce nesnesl, táhne to oči. To raději matku s hvězdičkou nebo inbusem...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blafoval jsem, nakoukl jsem co mají na netu nafocené a jde to šejdrem všude.

To bych na ruce nesnesl, táhne to oči. To raději matku s hvězdičkou nebo inbusem...

Už se to tu řešilo. U Hublot je to normální. Jiný způsob uchycení šroubů oproti např. AP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PEtrS

 

jo, dík, máš Recht. Kdysi dávno jsem si ale fakt myslel, že to mají natolik přesné, že jim dotažené šrouby drží symetrické pozice.

Asi jsme viděl nějaký povedený plakát, kde to fakt sedělo.

 

Jasně, je to jinak, ale fakt mi to tahá oči. I když doma montuju skříňku nebo poličku, tak vruty dotahuju do stejné pozice (a pak je stejně zakryju záslepkama). Taková úchylka.

A u hodinek je to ještě horší, jako u Seika jsou někdy indexy o desetinku šejdrem a velice se to tu řeší, nebo vteřinovka nejde přesně po indexech, to samé.

 

Omlouvám se za OT - u žádných konkrétních hodinek, s kterými by se někdo přišel pochlubit, bych se neodvážil poukázat na takovou blbinu, ale tady jsem ucítil příležitost se ozvat ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...