Přejít na obsah

Rolex - prenost 2s za den


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem dvoje nový "R" jakožto první majitel po zavedení +2/-2.

 

Suby dělaly první dny necelé dvě vteřiny do mínusu při nejlepší poloze odkládání na noc (v jiných polohách až 2x tolik), po cca dvou letech to kleslo v nej poloze na -1,2s. 

Polárky mi jako nové dávaly necelou vteřinu do plusu a teď po cca dvou letech jdou snad až absolutně přesně, za poslední měsíc jsem nepozoroval ani vteřinovou odchylku.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná hloupý dotaz, ale tušíte, zda se vztahuje ta tolerance +-2s/d na celou rezervu nátahu? Jde mi především o kalibry s 70h rezervou nátahu. Tedy pokud bych hodinky (klidně přes korunku) plně natáhl a nechal ležet, tak zda se tolerance vztahuje na každý jeden den. (Například PAM či CW garantují COSC přesnost u strojků s vícedenní rezervou nátahu pouze prvních několik dní).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zkusím dat sem, onehdá jsem šel Pařížskou , tak jsem si řek, zeptám se na servis, když už mam ty dj II už pět let. Tam se mě nejdřív zeptali, proč je chci sevisovat, jestli jdou špatně? Já na to, ze ne, ze jsou v poho, ale říká se, ze po pěti letech servis. Tak to dostal hodinář, ať je otevře, podíval se do nich a řekl, vše v poho, servis za deset let nejdřív, dřív to nemá cenu. Mě to neva, ale je to ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zkusím dat sem, onehdá jsem šel Pařížskou , tak jsem si řek, zeptám se na servis, když už mam ty dj II už pět let. Tam se mě nejdřív zeptali, proč je chci sevisovat, jestli jdou špatně? Já na to, ze ne, ze jsou v poho, ale říká se, ze po pěti letech servis. Tak to dostal hodinář, ať je otevře, podíval se do nich a řekl, vše v poho, servis za deset let nejdřív, dřív to nemá cenu. Mě to neva, ale je to ok?

 

a proc by to ok nemelo byt? u novych bych servis resil opravdu az zacne byt problem.

 

u vintage je treba i nejaka 'prevence'...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc by to ok nemelo byt? u novych bych servis resil opravdu az zacne byt problem.

 

u vintage je treba i nejaka 'prevence'...

 

Tak jasně, u auta taky začneš řešit servis, až se něco podělá. Nač měnit např. filtry a olej každejch 15-20 tis. km popř. 2 roky.

Ale je fakt, že sto lidí, sto chutí (názorů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jasně, u auta taky začneš řešit servis, až se něco podělá. Nač měnit např. filtry a olej každejch 15-20 tis. km popř. 2 roky.

Ale je fakt, že sto lidí, sto chutí (názorů)

 

porovnavat hodinky a auto... no, jak muj tata rikal 'hodinky jako holinky - oboje se natahuje'. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...