Přejít na obsah

Rolex - prenost 2s za den


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 25. 2. 2021 v 10:18, spaja napsal:

Jdou vůbec tyto 14060M r2001 twolinery seřídit do COSC když nemají ten superlative nápis na ciferníku?

Jestli se nepletu, tak všechny suby byly vždy COSC, i 6204 to měly na cifru. 14060M mají cal. 3130, stejně jako nástupnické keramiky. Absenci nápisu beru jako čistě designovou věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

pokud by někdo pátral po podobné informaci, tak mám Suby 124060 (2020) s kalibrem 3230 a od poslední změny času (53 dnů) dělají 15s do plusu, tj. +0.2 denně. 

Hodinky jsem od pořízení nesundal z ruky na víc než 24h v kuse (nosím cca 8 měsíců). Z nového kalibru jsem byl před koupí trochu nesvůj, protože jsem nevěděl co čekat. 

Zatím nejpřesnější automaty co se mi dostaly na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mně jdou zase 126610 -3s/den :) Dokud jsem to točil, tak jsem měl samé přesné kousky, a když už jsem se zklidnil, tak to byly staré bondovky +9 (tedy mimo COSC), nové bondovky něco přes +7 (takže mimo METAS, dokonce i v protokolu na webu Omegy) a teď tyhle mimo superlative :) Byly časy, kdy bych to kvůli tomu prodal a koupil nové :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží, pokud jdou tech +3 stabilne, tak nevidim problém... a je jen otazkou, zdali to stoji je nechat kvuli tomu otvirat, aby se to posunulo... shodou okolnosti moje rlx slapou 2.5 vteriny do plusu, ale s minimalnimi vykyvy +- 0.2 vteriny... jsem spokojenej a stelovat to vice nebudu.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím otevíráním problém nemám, ale ani jedny jsem si štelovat nenechal, protože se mi nechtělo. A jo, taky je pro mě důležitější stabilita odchylky.

U COSC jsem si vždycky říkal, když byly nějaké hodinky mimo, že se to rozjede, když to strkají do pouzdra. Kdy se to ale rozjelo u těch subů, to by mě zajímalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Panove dotaz, nechat sestelovat hodinky u AD.. Je to na pockani nebo je treba tam hodinky nechat "na pozorovani", jak to funguje diky? A predpokladam ze zadarmo to neni?

Odesláno z mého KB2003 pomocí Tapatalk



Měl jsem je tam cca týden. Bylo to u Bechyněho a měli teda stopku na servis tak možná to bude Jinde kratší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 12. 2021 v 13:26, MegaTenese napsal:

Panove dotaz, nechat sestelovat hodinky u AD.. Je to na pockani nebo je treba tam hodinky nechat "na pozorovani", jak to funguje diky? A predpokladam ze zadarmo to neni?

Odesláno z mého KB2003 pomocí Tapatalk
 

Pokud jsou v záruce a jsou mimo toleranci, tak to máš gratis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...