Jump to content

Rolex - prenost 2s za den

Recommended Posts

Dalsi otazka do diskuze... pokud delaji hodinky tedka neco od +0,2 do +2 denne, da se ocekavat, ze se postupem casu zacnou trochu opozdovat a budou se tak blizit k nule? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

Možná úplně blbá otázka, ale nedá mi to. Jaktože je u každých hodinek jiná odchylka přesnosti kalibru? Je to dáno tolerancí pří výrobě dílů strojku?

• 4 months later...

Nedávno jsem měřil svoje suby, koupené jako nové 10/2019, na starém červeném vibografu Witschi a výsledky v různých polohách byly následující:

1. +0,02
2. -0,02
3. -0,02
4. +0,02
5. +0,01

Udávnou přesnost tedy jednoznačně splňují.

před 54 minutami, JamesLurk napsal:

Nedávno jsem měřil svoje suby, koupené jako nové 10/2019, na starém červeném vibografu Witschi a výsledky v různých polohách byly následující:

1. +0,02
2. -0,02
3. -0,02
4. +0,02
5. +0,01

Udávnou přesnost tedy jednoznačně splňují.

Tak to mas asi radost  🙂

Jo jo, stojící hodinky minimálně 2x denně ukazují naprosto přesný čas. Ti trpělivější z nás provozují winder...

Jen pro informaci, letošní DJ41 s 3235 (tj. totéž co v nových subech) jdou po 10 dnech od vylovení z trezoru o 6 sekund napřed, tj. za ty prachy očekávatelný výsledek B)
Předloni Valisem poštelovaná 2894 Béčkách je za stejnou dobu na 5 sekundách (stabilně) - a koukám na ruku že u Spring Drive GS odchylku od NTP okem nerozliším :whistle:

• 1 month later...
  • 3 months later...

Téměř nenošené Suby 14060M z roku 2001 mi dělají stabilně +8 sec. Chtěl bych je seřídit do COSC. Dělá to někdo mimo AD, ideálně v Brně? Díky