Přejít na obsah

Program antivirus


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já třeba v nemoci pracuju každej den několik hodin. A proč? Protože nemam zástup a po návratu bych moh rovnou dát výpověď.

A když máš dovolenou? :)

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok jsem itak pro docela velkou nadnarodni firmu. Jediny cech. Nemci maji kurtzarbeit 60% platu i pracovni doby a vzhledem k tomu jakou silu tam maji odbory nikdo neudela ani o minutu navic.

Ja bych podle pravidel antiviru nemel delat vubec a delam furt za 60%. A ted je potreba udelat klasickou maintenance produktivnich systemu. Nemci ze nesmi delat a nemecky boss, ze teda to udelam ja ...

 

Rekl jsem ok ale jak s proplacenim? A uz to jelo.

Vim ze spravne by bylo bouchnout dverma a odejit stredem ... ale.

A ted dome ze jsem srab ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by nebylo spatny precist si co mas ve smlouve a obcas to porovnat s pracovnim pravem, mozna se tam skryva vic odpovedi nez dostanes tady na zaklade toho cos napsal (ja z toho teda moc nepochopil). Delas pro ceskou nebo nemeckou firmu (resp. ridis se ceskymi zakony nebo nemeckymi), zadna nadnarodni pracovni smlouva asi nebude. Mas pevnou pracovni dobu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamestnanec ceske pobocky pracovni pravo ceske.

Ceske HR jasne nedelat.

Nemec delat!!!

A vzhledem k tomu, ze ceska firma ?stoji? koronavitus b - omezeni produkce pro pokles zakazek, nemel bych delat vubec.

Zaměstnavatel ti písemně řádně oznámil že nemáš pracovat pro překážky na straně zaměstnavatele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono každá firma se má řídit zákony a email ředitele který neznáme může být nařízení sedět doma na 60 / 80 / 100 průměrné mzdy z důvodu překážek v práci na straně zaměstnavatele, nebo taky nemusí.

60% základu na výplatní pásce náš zákoník práce až tak úplně nezná.

Jen se snažím rozklíčovat co vlastně doma děláš / neděláš na základě čeho máš / nemáš pracovat a zda za to máš nebo nemáš mít odměnu, ale z tohoto to fakt nejde poznat :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď to nejzásadnější, spadas pod DE, myšleno svého šéfa máš v DE a nebo pod CZ? Děláš pouze pro Němce nebo i pro Čechy? Myšleno jestli by si tě v CZ obhájili nebo do toho nemají co mluvit? Pracuju v podobném korporátu a takove jednání by u nás bylo nepředstavitelný.

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je v téhle situaci problém udělat něco pro firmu? Třeba i navíc?

Tak tohle je asi otázka, já bych to třeba udělal, protože taky mám něco navíc co bych nemusel, ale to asi záleží na situaci, jak je to u kolegy.

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadam pod DE s ceskou firmou mam spolecne ?jen to? ze s ni mam pracovni smlouvu, aby to bylo pravne osetrene.

Jinak veskere ukoly, projekty dostavam z nemecka.

Jenze ceska firma je ted ?na prekazkach? i ja.

Ale fakticky dostavam nalozeno z nemecka jak nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...