Přejít na obsah

Program antivirus


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja neviem co od nas presne cakas, Tvoju situaciu nikto z nas presne nepozna, nevieme ako sa Ti tam inak paci a jak moc si v rozpolozeni, ze si mizes dovolit zahrat granta zadarmiko. Pokial to tam zboznujes bude situacia/rada uplne ina, nez ak uz mas rozoslane CVcka inam. Pokial je to skor k tej druhej variante, tak napis Nemcovi ze si na prekazkach, tak isto ako zbytok firmy a vyhodit Ta za to asi nevyhodia, ale ani Ti nestupne oblubenost no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, s tímhle radši opatrně. Máme u nás taky nařízeno několik dní v měsíci být na překážce ze strany zaměstnavatele za 60 %. Ale zároveň s tím je jasně nařízený v těch dnech pracovat, nesmím ani odpovědět na mail a sleduje se to. Pokud bude firma (respektive česká pobočka) žádat nějaké příspěvky od státu, pak by tohle mohlo být protiprávní jednání - to by pak mohl kde kdo nařídit lidem ať jsou naoko na překážce, čerpat na to kompenzaci od státu a zároveň je nutit pracovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadam pod DE s ceskou firmou mam spolecne ?jen to? ze s ni mam pracovni smlouvu, aby to bylo pravne osetrene.

Jinak veskere ukoly, projekty dostavam z nemecka.

Jenze ceska firma je ted ?na prekazkach? i ja.

Ale fakticky dostavam nalozeno z nemecka jak nikdy.

To je běžná konstrukce. V takovém případě je potřeba asi víc komunikovat, protože pracovat v podstatě nesmíš. Ví to ti, kteří ti práci zadávají?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vi a moc dobre jen jaksi pocita s tim, ze to tu ?pravne? je mirnejsi nez v nemecku. A uplne jina liga je usa tam kolegove maji furlough a skutecne jim skonci pracovni pomer, zablokuji jim pristupy a jsou na podpore, nekdo treba i tyden. Kazdopadne neni sance ani precist mail.

Ad co od toho cekam? Nic. Jen me zajima jak to je jinde.

A o komunikaci to je. Vim ze doba je zla, ale resenim neni rev a vyhrozovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vi a moc dobre jen jaksi pocita s tim, ze to tu ?pravne? je mirnejsi nez v nemecku. A uplne jina liga je usa tam kolegove maji furlough a skutecne jim skonci pracovni pomer, zablokuji jim pristupy a jsou na podpore, nekdo treba i tyden. Kazdopadne neni sance ani precist mail.

Ad co od toho cekam? Nic. Jen me zajima jak to je jinde.

A o komunikaci to je. Vim ze doba je zla, ale resenim neni rev a vyhrozovani.

Je to složité, mnoho firem v současnosti řeší existenční problémy. A snaží se je řešit různými způsoby. Některé jsou šťastné, některé méně. Forma podání a komunikace hraje dosti zásadní roli. Pokud ale firma čerpá podporu od státu, rozdíl mezi DE právem a CZ právem nevidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nevím, ale pokud zaměstnavatel bude pobírat dotaci z programu Antivirus (varianta B  ) z důvodu překážek na straně zaměstnavatele a zároveň zaměstnanci ukládá práci, tak se, dle mého, názoru jedná o podvod. Prostě klasická zm*dí vychcanost.

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, s tímhle radši opatrně. Máme u nás taky nařízeno několik dní v měsíci být na překážce ze strany zaměstnavatele za 60 %. Ale zároveň s tím je jasně nařízený v těch dnech pracovat, nesmím ani odpovědět na mail a sleduje se to. Pokud bude firma (respektive česká pobočka) žádat nějaké příspěvky od státu, pak by tohle mohlo být protiprávní jednání - to by pak mohl kde kdo nařídit lidem ať jsou naoko na překážce, čerpat na to kompenzaci od státu a zároveň je nutit pracovat. 

Teď koukám jaké jsem pako, samozřejmě jsem chtěl napsat, že je nařízený NEpracovat :) Ale myslím, že ostatní tady ve vlákně to pochopili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem z toho zmateny.. nase firma stoji, jsem na omezene pracovní dobe.. a rikal jsem si supr, aspoň zboucham nejake resty, zatimco se nebude valit nova a nova prace.. a notas dneska z domova otevrel, par emailu odeslal, do sapu se přihlásil.. ted jsem vlastně zase špatnej.. fakt je to riziko? Nikdo me nenutil, ale fakt nekdo kontroluje emaily? :-o

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Rob: když mám lidi na překážkách ze strany zaměstnavatele "za 60%" tak ti zaměstnanci v daném období NESMÍ pracovat, t.j. nejlépe ani nezapínat PC, a už vůbec ne psát maily, přihlašovat se do SAPu a pod.

To je ale pěkná blbost, proč by nemohli pracovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem z toho zmateny.. nase firma stoji, jsem na omezene pracovní dobe.. a rikal jsem si supr, aspoň zboucham nejake resty, zatimco se nebude valit nova a nova prace.. a notas dneska z domova otevrel, par emailu odeslal, do sapu se přihlásil.. ted jsem vlastně zase špatnej.. fakt je to riziko? Nikdo me nenutil, ale fakt nekdo kontroluje emaily? :-o

Omezená pracovní doba je co?

My máme pro část lidí o 20% zkrácený fond pracovní doby takže pracují a berou 80% mzdy,

a pro část lidí máme holt překážky, takže nepracují a dostanou 60%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...