Přejít na obsah

Program antivirus


Doporučené příspěvky

Nějak za tím nevidím smysl, když kolega IT může pracovat z domu třeba v sobotu a neděli tak přece ta firma není zavřená jako třeba prodejna rybářských potřeb a tedy normálně funguje na homeoffice bez dotací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sak v tom nejsme vůbec ve sporu, rikame všichni to same... Jedeme podle 209..

 

Tak uz mi řekněte, zavřou me za neopravnenou praci? Přijede zasahovka? :-)

 

Jste me tak zvyklali, ze na prace teda prdim (dneska mam povinne nepracovní den) a jdu konečně na postu.. poslat Lucidovi hodinky :-)

Pokud to zaměstnavatel podsune pod § 209 ZP, tedy omezí pracovní dobu, tak samozřejmě v té omezené pracovní době jste přímo povinni vykonávat pro něho práci, je ale jeho problém, jestli vás nechá koukat z okna nebo ne, to už je jen o tom, jakou tu práci vám přiděluje, neměla by se jen lišit od té, kterou máte ve smlouvě, tedy pokud se nedohodnete jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak za tím nevidím smysl, když kolega IT může pracovat z domu třeba v sobotu a neděli tak přece ta firma není zavřená jako třeba prodejna rybářských potřeb a tedy normálně funguje na homeoffice bez dotací.

No, ono i v té zavřené prodejně se dá pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si furt nerozumime.. zkusim to jeste jinak.. kdyz od firmy budu mit narizeno pracovat jen napr. v pondeli, stredu a pátek (normalni práce).. a nepracovat v utery a čtvrtek (fakt nepracovat) a firma si bude narokovat od statu za ty dva dny prispevek.. muze me nekdo kontrolovat, ze ty dva dny jsem skutecne nepracoval? ... jakoze moje prace navic (v ty dva dny, poslani emailu, vykazu, reportu) by mohla byt porusenim podminek a moje firma by mohla byt potrestana... ?

 

Úplně to nelze srovnávat s neproplacenymi prescasy, anzto za to si firma nebere zadne dotace od statu... Takze to je pouze "problem" mezi mnou a firmou..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono i v té zavřené prodejně se dá pracovat.

 

ano, zc může například malovat, ale to potom není doma na překážkách ale normálně vykonává pracovní činnost

 

 

 jakoze moje prace navic (v ty dva dny, poslani emailu, vykazu, reportu) by mohla byt porusenim podminek a moje firma by mohla byt potrestana... ?

 

ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si furt nerozumime.. zkusim to jeste jinak.. kdyz od firmy budu mit narizeno pracovat jen napr. v pondeli, stredu a pátek (normalni práce).. a nepracovat v utery a čtvrtek (fakt nepracovat) a firma si bude narokovat od statu za ty dva dny prispevek.. muze me nekdo kontrolovat, ze ty dva dny jsem skutecne nepracoval? ... jakoze moje prace navic (v ty dva dny, poslani emailu, vykazu, reportu) by mohla byt porusenim podminek a moje firma by mohla byt potrestana... ?

 

Úplně to nelze srovnávat s neproplacenymi prescasy, anzto za to si firma nebere zadne dotace od statu... Takze to je pouze "problem" mezi mnou a firmou..

Trochu nelogické je omezit práci zaměstnance a mluvit o přesčasech. 

Tak jinak, v pracovní smlouvě budeš mít pravděpodobně stanovenou pracovní dobu, po kterou Ti je zaměstnavatel povinen přidělovat práci, většinou je to doba uvedená v ZP. Pokud Ti ji nemůže zaměstnavatel přidělovat po celou dobu, protože mu DOČASNĚ poklesl odbyt, nebo poptávka po službách, může Ti ji omezit, za splnění podmínek, které by Ti měl nějak oznámit. Pro případnou kontrolu následně musí být to omezení pracovní doby zřejmé, a hlavně musí prokázat pokles odbytu/poptávky ve vztahu k určitým okolnostem, tedy dočasnost. Co se týká konkrétního pracovníka, umím si představit i situaci, kdy se dá zkoumat množství práce v čase, tedy jestli to omezení pracovní doby bylo důvodné a pracovník v něm neodváděl stejné množství práce jako ve standardní pracovní době, ale to by na vás asi museli zakleknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale pokud společnost čerpala podporu, tak budou řešit základní věci, tedy pokles ekonomiky společnosti v souvislosti s opatřeními v rámci hysterie okolo koronaviru, to je ta dočasnost a vyplacení náhrad zaměstnancům, zkoumat využití pracovní doby po zaměstnancích asi nebudou.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vy firmach byva.. nejede vyroba, delnici nemaj co delat.. ale aministrativa furt trochu jo.. ale omezeni se vyhlasi pro vsechny, aby dělníci a odbory neprotestovali a aby vsichni prispeli k usporam..

 

Mne ta práce nezmizi, mrcha tam na me čeká.. jestli ji neudelam ted, tak stejně budu muset pozdeji a pak se z toho pozdeji spis picnu.. takze kazdy to rozumne vyuziva k aspon trochu "vycisteni stolu".. ale to se teda asi fakt nesmí... ani kdybych za to nic nechtel.. abych firme nepokazil aspon ty castecne dotace..

 

A jsme u toho zaveru.. mam praci, ale nesmim.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím paradoxně ta firma riskuje mnohem víc, protože ji může prásknout nějakej nakrklej zaměstnanec, kterej pak bude muset dohánět práci, kterou vykonávat mohl, ale zaměstnavatel mu v ní bezdůvodně bránil a ještě mu za to snížil mzdu, potom by ta sankce mohla být dvojí a to jak po stránce správního práva (porušení pravidel podpory), tak i soukromého (porušení zákoníku práce) a na konec i trestního práva (podvod, což je pro zajímavost taky §209, stejně, jako ta překážka v ZP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegove moc se omlouvam jestli neco jiz zopakuji co zde padlo, ale oficialni stanovisko a vyklad MPSV je  a ted neresim narizenou karantenu, ale omezeni vyroby z duvodu poklesu objednavek tedy bod B na vlozenem obrazku.

 

Spravne to ma byt takto, zamestnanci nemame pro vas dost prace  v pondeli a utery budete pracovat jako normalne a obdrzite mzdu (plne hrazenou zamestnavatelem a v plne vysi) od stredy do patku pro vas praci nemame budete doma za 60% nahrady a na to nam prispeje stat z programu Antivirus.

 

Jak to je v realu u nas? 

Nemame pro vas dost prace proto firma stoji a vy jste doma na 60%, ale protoze se ocekava urcita loajalita v dobe krize budete pracovat minimalne na 60%.

 

Na primy dotaz sefovi mas pro me dost prace a  kdyz ti poslu email mas pro me praci na pondeli, utery a stredu mi odpocis ano pracuj?

Ne neodpovim a ani te nemohu nutit abys pracoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dotaz, asi to patří tak trochu sem. Ta jejich slavná "pětadvacítka"..někde jsem četl, že v případě jejího čerpání pak OSVČ ztrácí možnost daňové úlevy na jednotlivce (24tis) na konci roku. Tím by si to defacto stát vybral zpět. Někde zase píšou, že to daně vůbec neovlivní. Nevíte někdo kde je pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Spravne to ma byt takto, zamestnanci nemame pro vas dost prace  v pondeli a utery budete pracovat jako normalne a obdrzite mzdu (plne hrazenou zamestnavatelem a v plne vysi) od stredy do patku pro vas praci nemame budete doma za 60% nahrady a na to nam prispeje stat z programu Antivirus.

 

...

Tak to je jasný, vždyť se jedná o náhradu mzdy za nemožnost přidělit práci, pokud má zaměstnavatel pro zaměstnance práci a tu mu přidělí, tak mu za ni náleží mzda podle smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se obavam, ze to je aktuálně velmi oblibena hra....

 

Uz jsem se o tom bavil s par lidma a zkoušej to firmy.. proste jsou pod tlakem, ta se to zkouší vsudyma..

 

Ja osobne bych s tim az tak problem nemel, ale nefer je to vuci tomu statu.. viz diskuse vyse..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, nějak to jde mimo mě. Když jsem byl řadový zaměstnanec nikdy jsem na 60% nebyl, ale jsem si jistý, že kdybych byl teďka v kůži zaměstnance a poslali by mě domů za 60 % a nemusel bych defakto nic dělat, max. něco málo, tak by mi to vůbec nevadilo :) Spíše bych to jen přivítal. Vždycky jsem byl kůže líná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, nějak to jde mimo mě. Když jsem byl řadový zaměstnanec nikdy jsem na 60% nebyl, ale jsem si jistý, že kdybych byl teďka v kůži zaměstnance a poslali by mě domů za 60 % a nemusel bych defakto nic dělat, max. něco málo, tak by mi to vůbec nevadilo :) Spíše bych to jen přivítal. Vždycky jsem byl kůže líná :D

 

Pokud nemáš výdaje našponovaný na max co v dnešní době mnoho rodin má, viz. ceny bydlení.

 

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...