Přejít na obsah

Program antivirus


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Naše firma poslala zhruba třetinu lidí domů na 60%. Někteří chodí na 2 dny v týdnu do práce, zbytek mají 60%. Já jsem část své kancelářské práce předal kolegovi, zbytek jsem odložil na dobu neurčitou - nevim, kdy mě povolají do práce i když jsem dost propojen s výrobou. Doma pro firmu nedělám vůbec nic, zatím bylo pár telefonátů, něco šlo vyřešit, ale některé věci se zase odložily. Hromada lidí, kteří jsou na 60%, čeká jak to dopadne koncem měsíce - zda budou výpovědi nebo dohody o ukončení pracovního poměru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je co za hru? :D Nic takového přece neexistuje.

Buď jsi v práci nebo nejsi.

Obávám se, že dostatečně dobře neznáš německou firemně jednatelskou (GF) mentalitu. Pokud tě napadnou slova o Ravensbrücku, nejsi občas moc daleko od pravdy. Čest vyjímkám, samozřejmě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, jak to tak tady čtu, tak asi doporučím kolegyním a kolegům, ať mne nominují na Zaměstnavatele roku ;o) Zatím to jen podporuje moje přesvědčení, že korporát= zm*dí myšlení manažerů a HR, a bezskrupulózní dojiči všeho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, jak to tak tady čtu, tak asi doporučím kolegyním a kolegům, ať mne nominují na Zaměstnavatele roku ;o) Zatím to jen podporuje moje přesvědčení, že korporát= zm*dí myšlení manažerů a HR, a bezskrupulózní dojiči všeho. 

 

A to se jak projevuje ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A oni to hraji na to dostavate 60% tak koukejte makat na 60%

 

Hele máš tři možnosti

 

1) pošli ředitele do prdele, s tím, že tu práci dělat nebudeš, protože máš doma koukat na telku

2) zaplať si právníka ať jim napíše dopis, že porušují právo (máš být doma a koukat na telku)

3) najdi si jinou práci

 

Víceméně to můžeš dělat v kterékoli kombinaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme to tak nejak tusim a vim jen si v hlave sumiruji jestli se mi do toho chce jit.

Chapu, ze tady je 99% financne nezavislych frajeru ?co nic neresi?

Dnes jsem to resil se 2 pravniky a kazdy rekl to vyhrajes, ale pocitej, ze te pak vydeptaji tak, ze budes rad az odejdes.

Nerikam, ze jsem nejaky guru, ale do covidu byli dejme tomu 2-3 realne a zajimave nabidky tydne.

Ted nula.

 

Ps sorry za c++ plus styl, vim ze nejsem zrovna spisovatel a smolim to na iphonu.

post-3602-0-66634900-1587160483_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jaké době? Jako, že se hromadně propouštějí ajťáci? To snad ne...Pokuď tam máš dobré prachy a je to pro Tebe důležité, tak ohni hřbet a nešpekuluj. Pokud ne, tak dej výpověď a odejdi se vztyčenou hlavou. Obojí má své pro a proti, záleží na Tvých prioritách. Práci určitě seženeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...