Přejít na obsah

Breitling Chronomat


IzTaPa

Doporučené příspěvky

neviem je to take nedotiahnuté podľa mňa remienok je na pohlad fajn otazne je aká bude pohodlnosť na ruke ale celkovo sa mi to moc z fotiek nepozdáva ked si zakrijete logo Breitling tak ani nespoznáte že sa jedná o Béčka nie je nad stare dobre Chronomat Evolution ;-)

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byly ty zelené  (snad Bentley edition) 44 mm, tak by se mi jako chrona docela líbily. A jak píše Včelka, ten tah může mít šmrnc, minimálně je to něco jiného. Samozřejmě, že se vše - klady i zápory těchto hodinek ukážou, až naživo. Ale jako plus vidím, že se u Breitlingu něco začíná dít (nové Chronomaty, reedice SOH '57), vypadá to i svěže a třeba nás čeká i návrat ke křídlům na logu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu asi za uchylaka, ale libi se mi v bicoloru a to dost :) ty sedivy si dokazu predstavit, ze bych mel. Ale i ocel for Bentley nebo tricolori limitka jsou hezky.

 

cim vic na ne koukam tim vic se mi libi... pro me jsou nej ty modry - at uz ta limitka nebo i bicolour...

 

akcoliv je tu nekteri hanite jako priserny, za me jsou to po dlouhe dobe rozumne vypadajici becka s inhousem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...