Přejít na obsah

Omega Apollo 13 50th Ann


brownwld

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 9 hodinami, turpeto napsal:

ako sa k ním vie človek dostať? :)

Zatial mozeme len spekulovat.

Nevieme, kolko kusov bude mat limitka, takze je tazke povedat, aka bude dostupnost v Ceskoslovensku. No a obavam sa, ue pri sucasnom vyvoji cien Omegy to bude tak drahy kusok, ze sa nam zakrutia hlavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mě už tyhle věci nechávaj celkem v klidu. Buď to bude něco pěkného v oceli a do ČR příjdou 3 kusy jako obvykle, které poputují přímo k věrným zákazníkům s nákupní historií xy mega. Takže my ostatní si je můžeme koupit na CH24 s x% přírážkou o pár měsíců později. Nebo to bude zlato, případně platina. V tom případě ty dodané kusy do ČR budou cca odpovídat poptávce.

Ale jako podívám se na to, to zas jó :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, AdaMoss napsal:

Mě už tyhle věci nechávaj celkem v klidu. Buď to bude něco pěkného v oceli a do ČR příjdou 3 kusy jako obvykle, které poputují přímo k věrným zákazníkům s nákupní historií xy mega. Takže my ostatní si je můžeme koupit na CH24 s x% přírážkou o pár měsíců později. Nebo to bude zlato, případně platina. V tom případě ty dodané kusy do ČR budou cca odpovídat poptávce.

Ale jako podívám se na to, to zas jó :-D.

 kdyztak se aapon pokochame. :D

jinak kdyby nekdo nevedel proc 5.10.2020... tak je ten den 50 let vyroci, kdy Omega dostala Snoopy Award.

On October 5, 1970, astronaut Thomas Stafford personally handed the Snoopy Award to Hans Widmer, OMEGA’s technical manager. NASA astronauts award this prize to companies that make an exceptional contribution to the success of space flights.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2020 v 19:06, miguel napsal:

Mna na Snoopym vzdy fascinovalo toto 🙂

image.thumb.jpeg.7e4a3a28450f272abb47c8e83f8fa50f.jpeg

Jj, nádhera. Ve čtvrtek jsem je po šíleně dlouhé době vytáhl na světlo boží. Manželka hned: “Jééé, ty jsou pěkné, to jsem nevěděl, že je máš. Můžu je nosit?” Tak jsme si museli vysvětlit kde je sever a uznala, že se jich raději nebude ani dotýkat 😀

ADB50041-9C09-4A20-8435-ECE80AAA5D3D.thumb.jpeg.9a8b295f7584e2a0f79bfe525afb6c03.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A limitka k 50. výročí...vůbec není jisté, zda to limitka bude. Hlásil jsem do pořadníku v létě 2019, ale Omega je na informace skoupá. Vzhledem k obchodní politice Omegy v poslední době se prodejce obává, že to bude číslovaná, tedy nelimitovaná, edice s óbr cenovkou. 
 

Necháme se překvapit. Už jen cca 4 měsíce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...