Přejít na obsah

Něco malého s modrým cifrem?


Doporučené příspěvky

Ahoj, tak nějak mám potřebu zkusit něco malého (ideálně asi 36mm) s modrým cifrem. 

 

Celkem mi padly do oka Geckota e-01, ale nějak se mi nedaří je na bazaru ulovit (nové kupovat nechci, nevím jestli to na ruce bude láska na první pohled, nebo ne).

 

https://www.geckota.com/geckota-e-01-eta-ronda-swiss-sports-watch

 

Tak nějak jsem zatím neobjevil nic podobného, ale nechce se mi věřit, že nic podobného neexistuje.

 

Vy jste banda ,,závisláků", kteří mají všeobecný přehled a spoléhám na vás, že podřadíte.

 

Rovnou říkám, že za to nechci dávat žádné MEGA peníze, Rolex a podobné věci tedy zatím nechte v šuplíku a zkuste se držet trochu při zemi - dejme tomu do 10k (+/-). (na Tudory pomalu šetřím, ale stejně nevím, jestli je pak vezmu)

 

- MODRÁ je nutností

- nechci nic přeplácaného

- datum není nutností

- kousnu asi rozměr 34-38(39), ale 36 bych viděl jako ideál

- aby jim slušel ocelový tah

- chci je nosit ke všemu, do práce a tak - občas kalhoty a košile, občas džíny a tričko, občas tepláky :D (aby to tedy nebyly jen typické oblekovky)

- nechci quartz

- nechci nic zlatýho ani bronzovýho

 

Předem díky za jakoukoliv radu.

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko má tolik modelů, že se v tom upřímně hrozně ztrácím :( Ty Sarby se mi třeba ale líbí. Co přesně mám ale hledat (číselné označení)?

 

Na ty Glycine jako nějakou dobu koukám, ale trochu mi vadí absence lunety, že mi tak připadají díky cifru větší, nejsem si jimi prostě jistý no.

 

Harwey, tvůj odkaz mi nějak nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...