Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

1) dříve bylo možné mít jiný login a jiné zobrazované jméno uživatele  - nově se lze přihlásit jen "jménem zobrazovaným" - není to problém sám o sobě, jen by asi bylo vhodné na to upozornit při loginu (alespoň ze začátku), některé uživatele to může zaskočit... 

2) celkem mi to trvá, než se to načte - možná raní zátěž, možná nějaký problém, ve ff problém, sdílím screenshot

3) je to takové "vzdušnější" (a osobně mi to přijde jako více nevyužité místo, ale to je moc subjektivní)

za mě dobrá práce

 

chrono_1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
díky za upgrade, dovedu si představit, kolik to bylo práce. Rozhodně je to posun k lepšímu.

 Problémy za mě:
1. Nejsou vidět obrázky vložené jako příloha. Já to tak dělal vždy, takže nemám obrázek u žádného svého příspěvku. Např. zde. Priorita 1
2. Uvítal bych kompaktnější zobrazení na mobilu. Např. odstranit popisy vláken na hlavní stránce.Viz příloha. Priorita 3
3. Trochu mi lítá výkon, zejména na mobilu v Safari. Pokud ale stále na pozadí něco děláte, tak si to třeba sedne. Priorita 3

image.thumb.png.625460f330550587656869cd277aa7ee.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Murphy97 napsal:

Zatim mam svet zhrouceny :(

I kdyz mam vytvorene vlastni sledovani na vse , vidim jen 10 prispevku a info v modrem poli o tom, ze se index vyhledavani aktualne zpracovava. 
Mam cekat, nebo jeste neco delam spatne?

D4A2E460-F236-434C-B09F-C419D2E09D51.jpeg

Pohrej si s tímto:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje postrehy:

1. forum je 10x pomalsi ako bol predtym. Nacitavanie stranok je dost pomale.

2.Tapatalk nefunguje : getconfig error alebo take daco pise

3. stare obrazky ktore boli uploadnute na starom fore sa na novom neukazuju resp je tam dajaky error message

 

tak zatial asi len tolko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přimluvil za tapatalk - 2 

Stejně tak hranaté profily a fotky - 3

Šlo by nějaké tmavší téma? Na noc je to lepší - 2

Zrychlení, načítání je opravdu pomalejší - 1

 

Jinak děkuji za modernizaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte štěstí že jdu zrovna kolem. Je to polámaný, jede to nějak pomalu ;)

Tu rychlost asi chápu a věřím, že za pár dní to poletí jak Slovenská strela. Tapatalk je jasný, ale ty avatary...ony někdy nebyly kulatý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že jasná priorita 1 je zrychlení. Jak vidím, tak to píšou zatím skoro všichni, u mě na MACu a Safari je to opravdu brutální, na otevření čehokoliv čekám v řádek desítek vteřin.

Porodní bolesti se dali čekat, hlavně když se vyřeší, jinak co se týče designu za mě dobré, bylo to fakt potřeba, to uzná snad každý, za mě palec nahoru.

Plus se pak také přimlouvám za Tapatalk, používá ho určitě spoustu lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi to nejde upravit, ale většina tady píšete o Tapa. Já jsem chtěl jen doplnit, že jsem to zkoušel na dvou připojeních. Jednom standardním a druhém dost rychlém, ani na jednom to nejede. Připomíná mi to doslova začátek internetu v 90kách. Takže jen doplňuji, že u mě je to zkoušeno na PC - priotita 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost je jasná priorita, ale mám pocit se, že se to zvolna zrychluje. Druhá priorota jsou fotky. Nezobrazuje se hodně obsahu. Přimluvil bych se za Tapatalk a uvítal bych nějaké kompaktnější téma, ale to je drobnost. Stručně takto:

Rychlost - 1

Fotky - 1

Tapa - 2

Další témata (tmavé, kompaktní) - 5

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...