Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, bandicoot napsal:

Mně se natřikrát už příspěvek nepoved, spadne to. Explorer, Mozila, Chrome.

Na obrazovce Nepřečtených příspěvků v desktopovém módu, na co mám kliknout, abych byl na posledním nepřečteném příspěvku a ne na první stránce toho daného vlákna?

 

 

stav přečtení - nepřečtené odkazy mě vezmou na nepřečtené komentáře

před 7 minutami, Honza.manta napsal:

 

Bez názvu.jpg

No fakt...ani mi to nepřijde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bandicoot napsal:

Na obrazovce Nepřečtených příspěvků v desktopovém módu, na co mám kliknout, abych byl na posledním nepřečteném příspěvku a ne na první stránce toho daného vlákna?

Tohle je priorita 1.

+ Tapatalk nutnost 1

+ Rychlost velmi nedostatečná 1

+ Roztahané, samé volné bílé zbytečné místo, očí furt lítají sem a tam, prolítnout tu novinky v rychlosti teď nejde 2

+ Hranaté avatary 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Hasňa napsal:

Tohle je priorita 1.

+ Tapatalk nutnost 1

+ Rychlost velmi nedostatečná 1

+ Roztahané, samé volné bílé zbytečné místo, očí furt lítají sem a tam, prolítnout tu novinky v rychlosti teď nejde 2

+ Hranaté avatary 3

stav přečtení - nepřečtené odkazy mě vezmou na nepřečtené komentáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by stálo za dočasné zapnutí "lajkování" předchozích příspěvků, abychom se tu nemuseli opakovat.

!1: rychlost - tohle bude chtít ještě hodně zoptimalizovat (důslednější cachování, přesun nepřílohové části na SSD) - 150 rps může na první pohled vypadat děsivě, ale díky všudypřítomným robotům je to dnes bohužel spíš norma. Takhle pomalu se staré fórum vleklo když mu hloupě nastavený CRON o půlnoci spustil zálohování... ;)

Při prvním přihlášení to po mě (po dlouhém čekání) chtělo aktualizaci profilu, kterou se (opět po cca minutovém čekání) "nepodařilo dokončit". Nějak se to pak vzpamatovalo, ale je možné že i tohle přispívá ke zvýšené zátěži. 

!2: CSS - jak někde vidím "vzdušný design", otevírá se mi kudla v kapse - a aktuálně použité CSS je fakt katastrofa. Zbytečným 4k screenshotem navyšovat zátěž serveru nebudu, ale snad 90% výšky 32" monitoru zabírá bílý balast. Při 100% velikosti zobrazení  vidím při psaní akorát tuto zprávu, toolbar bez ikon a sotva 12 řádek textu (z toho 6 patička), řádkování hladké sazby je nepochopitelných 1.6, odsazení před/za 1em(!). Je mi putna jestli jde o nějaký "moderně-nediskriminační" skin pro zrakově/mentálně postižené - brejle fakt nenosím a věřím že kompaktnější vzhled by ocenili hlavně matlafonisti, když už nemůžou používat tu svou aplikaci.

Snad to bude podobně jako u předchozí verze řešitelné nějakým volitelným skinem, záplaty typu Stylish/Cascadea jsou řešením fakt jenom na desktopu :furious:

!3: emouši - možná jde o záměr omezit jejich nadužívání, ale přesun do popup bubliny mi (opět s ohledem na mobily/tablety) je krok zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom upozorním, že pokud používáte jiné přihlašovací jméno, než je váš alias na fóru, tedy v mém případě Petr R, tak už to tak nejde a musíte k přihlášení použít pouze tento alias . Staré přihlašovací jméno tedy už nefunguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bandicoot napsal:

Na obrazovce Nepřečtených příspěvků v desktopovém módu, na co mám kliknout, abych byl na posledním nepřečteném příspěvku a ne na první stránce toho daného vlákna?

 

 

Stejný dotaz jako Pavel - navíc dříve jsem i poznal, jestli jsem do uvedeného vlákna již přispíval.

A jak už zde bylo psáno - jsem stará konzerva, nemám moc rád změny a tohle mi bude dlouho trvat. Přijde mi to takové moc roztahané se spoustou volného místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...