Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Otazka:

Forum som prehliadal stylom, ze som si nechal ukazat vsetky neprecitane fora. po kliknuti ma hodilo na posledny neprecitany post. da sa to aj nejak v tomto novom prostredi?

Ak kliknem na nazov temy, tak ukaze post 1, ak na tu oznacenu ikonku, tak ma hodi na posledny pridany post, co nemusi byt posledny neprecitany.

 

pict1.thumb.PNG.14b9f99f64f82a5d168b44860fb0abe3.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, shaggy napsal:

Otazka:

Forum som prehliadal stylom, ze som si nechal ukazat vsetky neprecitane fora. po kliknuti ma hodilo na posledny neprecitany post. da sa to aj nejak v tomto novom prostredi?

Ak kliknem na nazov temy, tak ukaze post 1, ak na tu oznacenu ikonku, tak ma hodi na posledny pridany post, co nemusi byt posledny neprecitany.

 

pict1.thumb.PNG.14b9f99f64f82a5d168b44860fb0abe3.PNG

Skús kliknúť na čiernu bodku...mne to tak funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost se aktuálně dost zlepšila.

Dark mod bych uvítal taky, ale i do teď to šlo bez něj.

"Co se vám honí hlavou" na úvodní stránce je za mě moc užitečná věc a doufám, že bude i v nové verzi.

Nedaří se mi zatím vyhledat dle nicku vlákno v recenzích uživatelů.

Jinak i já se přidávám s díky za upgrade!

Musí to být o nervy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, shaggy napsal:

Otazka:

Forum som prehliadal stylom, ze som si nechal ukazat vsetky neprecitane fora. po kliknuti ma hodilo na posledny neprecitany post. da sa to aj nejak v tomto novom prostredi?

Ak kliknem na nazov temy, tak ukaze post 1, ak na tu oznacenu ikonku, tak ma hodi na posledny pridany post, co nemusi byt posledny neprecitany.

 

pict1.thumb.PNG.14b9f99f64f82a5d168b44860fb0abe3.PNG

Když klikneš na čas posledního postu, tak tě to taky hodí na poslední příspěvek.

F0FB28FD-5086-4CE7-901D-CAB202F48B39.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivity, moje aktivity, sledy.. zbytečně složitá hromada klikání. Ne, tohle mě odrazuje. 

Dřív na jeden klik všechny nepřečtené od poslední návštěvy a hotovo.

Navíc rychlost stále tragická.

No nic, dám si odpočinek, tenhle stav je pro mě neakceptovatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Gustaf napsal:

 

Přepnout na mobilní verzi prej nejde. Mě spíš vadí,že na mobilu se nemůžu hned dostat z nějakého vlákna na hlavní stranku.

Skoda, tak jen zvyraznit vlakna atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Honza.manta napsal:

Já mám taky šest čísel a funguje mi to v pohodě.

Máš pravdu, jde o chybu, kterou už tady lidi hlásili a já si to s tím nespojil. 

Přihlašovat se musím jménem "Jiří Štencek" a ne aliasem, který jsem tady měl jako přihlašovací "stencek". Tímto vysvětleno a moji chybu můžete zapomenout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Radimk napsal:

Aktivity, moje aktivity, sledy.. zbytečně složitá hromada klikání. Ne, tohle mě odrazuje. 

Dřív na jeden klik všechny nepřečtené od poslední návštěvy a hotovo.

Navíc rychlost stále tragická.

No nic, dám si odpočinek, tenhle stav je pro mě neakceptovatelný.

To si musíš nastavit a pak to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to naprosto stejně jako RadimK, za mě osobně zatím docela špatný (sleduju na NTB ne na mobilu), ale to může být problém můj a mého věku. Třeba si zvyknu a ne-li, žádná škoda pro fórum to nebude. :)

P.S. geometr: Zkusím tedy nějak upravit/přenastavit...

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno se pro mě stává pomalu nečitelným a ucpává mi to email (příliš mnoho příspěvků).

Bylo by prosím možné pro nás, kteří nastavení moc nerozumí vytvořit vlákno, ve kterém budou přehledně vyznačeny (ideálně pomocí obrázků) kroky, jak dostat novou platformu do nastavení blížící se vzhledem a funkcemi původní verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...