Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Už jsem se na ty prázdné tuny modro-běloby nemohl koukat, tak jsem si aspoň dočasně potunil to hnusné výchozí CSS...

Chronomag2.thumb.png.4f9fc914df473566c05b09184bc7a36f.png

PS: A "frčení" si představuju jinak - zatím to furt připomíná spíš dial-up modem na telekomunistické telefonní lince... :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, geometr said:

Něco k nastavení v rychlosti, třeba vám to pomůže jako návod, kam šáhnout a pak už si s tím pohrajete:

Natavení co chci vidět se dá provést na liště v zeleném rámečku - viz obrázek
Jakmile nějaké nastavení změníte, objeví se tlačítka "Uložit" , "Uložit jako nový sled".
Já si dal "Uložit jako nový sled" a pojmenoval jsem si ho "Můj nepřečtený obsah" - červený rámeček. Tento uložený sled se pak objeví v menu v "Aktivity" -  "Moje Aktivity" v sekci "Vlastní sled". Sledů můžete mít více.
Ten sled, který chcete mít jako výchozí pak označíte zatržením fajfky u názvu sledu - fialový rámeček.
Výchozí sled se pak objeví vpravo nahoře a to jak na titulní stránce tak na stránkách ostatních - tmavě modrý rámeček, klepnutím na něj třeba z titulky jste hned na svém výchozím nastavení. Na mobilu pak klepnutím na ikonku - růžový rámeček.

Edit: A na titulku odkudkoliv se samozřejmě chodí kliknutím na černé logo vlevo nahoře, jak už je snad u slušných webů zvykem.

Děkuju za přehledný popis.

Mám další dotaz, jak nastavit to, aby se mi při kliknutí na odkaz vlákna otevřelo vlákno na poslední mnou navštívené straně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se k těm, co poukazují na pomalost načítání ...je to opravdu horší než před tím. Řekl  bych až zoufalé ... Jistě se to zlepší, ale naposledy jsem četl informaci, že tento upgrade má zabezpečit rychlejší odezvu a načítání stránek.... :). Držím pěsti a nám všem přeji pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, je to strašlivě zpomalené.
Právě jsem nasadil provizorní řešení (špatně se nám posílaly hlavičky na cachování).

Podle mého dosavadního zkoumání je tu kombinace několika věcí:background-processes.png

  • malý počet apache workers (50), zítra ráno pošlu request na podporu
  • stále ještě zřejmě probíhají nějaké procesy po upgradu - vizte screenshot z administrace
    • to vychází zřejmě ze stejné přičiny jako to že upgrade trval téměř 24hodin (ano, je možné že v tom serveru není SSD)
    • až doběhnou, může to vyspravit některé hlášené chyby (hledání a snad i obrázky)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Hasňa said:

Teď jsem to poprvé otevřel na mobilu. Strašně pomalé, strašně roztahané, všude prázdné prostory a ty maily jsou taky celkem pruda. Já jenom doufám, že co nejdříve pojede Tapatalk a všechno se tím vyřeší. 

Kdyby jsi měl Sony Experii, tak jsi v pohodě, u mě fičák, to je samý Xiaomki, Asusijki, a pak wow, kde udělal asi soudruh chybu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nejsem spokojený s rychlostí. Navíc mi to často píše, že je stránka nedostupná. Skoro bych řekl, že se tenhle upgrade moc nepovedl. 

Rád bych aspoň na zkoušku přepnul na verzi pro počítače, ale nemůžu najít tlačítko. 

Uvidíme ráno :-) Věřím, že to bude výrazně lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 minutes ago, Jarett said:

... pořád mi chodí emaily s upozorněním, i když je vše odhlášené a vypnuté

... vyhledávání nefunguje

... rychlost tragická

Děkuju, už dlouho jsem hledal důvod to tady opustit ... teď se mi to konečně splnilo.

Mějte se fajn !

Tak platis si za tuto sluzbu ranec, takze jsi opravnene rozhorcen...

Jednou se to muselo udelat, tak jsem rad, ze se toho nekdo zhostil. Stejne vsichni pi...vali, kdyz forum melo vypadky. 

Verim, ze to bude lepsi, drzim palce a dekuji vsem za konstruktivni kritiku, navody a fajn postrehy, abychom to pomoli dotahnout k idealnimu stavu. I kdyz to bude chvilku trvat. 

Pak dame scuka ve virtualni hospode. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...