Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Kde je v tomto vlákně majitel fóra - garant zásahu? Docela tu chybí info typu: jede to blbě, protože xxx. Začne to jít dobře, až xxx. Některé funkce, které teď zdánlivě chybí, najdete pod xxx. Na xxx si budete muset zvyknout, protože to novější platforma neumožňuje.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Bertovi A ZA MNĚ V POHODĚ.

Rychlost, tak jako předtím a věřím tomu, že ostatní věcí si sednou.

Kluci buďte soudní, to chcete vždy všechno teď hned? To by Vás asi dos lidí poslalo do p.... co ? ( máme druhý den po překlopení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dr.sphinx napsal:

Kde je v tomto vlákně majitel fóra - garant zásahu? Docela tu chybí info typu: jede to blbě, protože xxx. Začne to jít dobře, až xxx. Některé funkce, které teď zdánlivě chybí, najdete pod xxx. Na xxx si budete muset zvyknout, protože to novější platforma neumožňuje.

Jsem tady. Neboj.

Důvod, proč jsem nepřispíval, byl úplně jednoduchý. Nejsem jako Ti kokoti ve vládě, kteří sice vůbec neví, co mají dělat, ale pro jistotu toho dělají co nejvíc, aby byli aktivní. Znáš mne osobně. Víš, že jsem právník a ekonom. Tak co Ti asi tak mám o IT věcech, v době, kdy se situace vyvíjí každou hodinu (DOSLOVA!), mám psát. Má přidaná hodnota je nulová. Jenom bych informace nepřesně přenášel, či nedejbože ještě zkresloval.Pokud sis nevšiml, je tu kolega s nickem adasek, který Vám přesně popsal, co se děje, a co děláme.

Borci, je 24 hodin po dokončení strašlivé operace, chce se mi napsat Barbarosa. Teď, po půl sedmé, kdy tento příspěvek píši to vypadá, že rychlost už je v pořádku, já to laicky vyzkoušel na mobilu a na PC na třech prohlížečích. Profi test v průběhu dopoledne. Co se ale rychlosti týče, ještě máme s IT spoustu práce před sebou. Včetně změny sml podmínek u poskytovatele webhostingu, potažmo třeba i změnu jeho. Btw., dnes budu řešit návaznosti s forpsi.

Dále pak: dnes ve 12 odevzdávám IT závazný soubor požadavků dle priorit. Musel jsem to nechat chvíli sednout, mezi tím se řešila rychlost, a taky Vás trochu nechat vypsat a hledat. Protože, ruku na srdce, některé dotazy již jsou loňský sníh, stačilo jen párkrát kliknout.

Děkuji Vám všem, že to zvládáte, a až na výjimky, držíte nervy na uzdě. Ten zásah byl naprosto nutný, a dle mého soudu, a informací které mám, přišel za 5 minut dvanáct.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, Berte, je videt, ze to jde nahoru (i kdyz ja, staromilec, si budu na neco muset hodne zvykat).

Dotaz: budou se nahravat starsi fotky do vlaken? Nebo skoncily v propadlisti dejin?
Diky

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murphy, nic v propadlišti není. Mám akorát takový pocit, že jde o fotky nahrané z tapa, spousta jiných (starých fotek) tady je. Opakuji, NIC není ztraceno, řešíme. Teď osobně dávám fotkám prioritu 2, viz můj první včerejší post s návrhem dělení priorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vam filtr "neprecteny obsah" s kombinaci "jen vlakna do kterych jsem prispel" (snad to nastavuju spravne v vlastnictvi -> obsah ktery jsem poslal)? mi to hlasi nula vlaken. ja jsem moc nepouzival sledovani vlaken, takze jsem ted ztracen, protoze nemam svuj "oblibeny" obsah

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame druhý den po překlopení a ja mam zánět spojivek :) Ten bilej dizajn nemá chybu, usetřim hromadu času, co jsem travil na foru.

Rychlost je u mne už cajk, dobrá práce, kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Anela napsal:

funguje vam filtr "neprecteny obsah" s kombinaci "jen vlakna do kterych jsem prispel" (snad to nastavuju spravne v vlastnictvi -> obsah ktery jsem poslal)? mi to hlasi nula vlaken. ja jsem moc nepouzival sledovani vlaken, takze jsem ted ztracen, protoze nemam svuj "oblibeny" obsah

 

Zkusil jsem to a vypadá to že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak statusy fungují, ale zobrazují se v "novém obsahu", včetně odpovědí na ně. To ale znamená, že brzy končí v propadlišti dějin, stačí pár nových postu do vláken a status je "fuč". Ale to myslím záměr nebyl a věřím, že se s tím ještě bude pracovat.

Mobilní verze je za mě mnohem použitelnější než ta původní, ta byla teda tragická. Takže Tapatalk sice chybí, ale než se rozběhne, dost možná si na mobilní verzi zvyknu tak, že Tapatalk nebudu potřebovat. Mohl bych Berta žalovat za vyhozené peníze za PRO verzi Tapatalku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Anela napsal:

uz tam vidim prvni vlakno - toto... takze to zrejme funguje, ale pouze na obsah vytvoreny po upgradu fora. tak to se casem naplni :D

Jo, já viděl taky jenom tohle vlákno a zřejmě jsem fakt do jinýho od upgradu nepsal. Takže možná to bude, jak píšeš, čas ukáže :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...