Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Bert napsal:

Mám akorát takový pocit, že jde o fotky nahrané z tapa, spousta jiných (starých fotek) tady je.

Dobré ráno Berte, nejdřív díky za vaši práci na apgrejdu.

Co se fotek týká, určitě to nebude (jen) Tapatalkem, drtivá většina mých fotek je nahrána klasicky přes desktop a vidět ve vlákně nejdou. V mých přĺohách je vidím (až na výjímku úplně první fotky ve vlákně), v příspěvku samotném už ne.

Foto1.JPG

foto2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Za mě cajk a forum se mi líbí ještě více než předtím. :) Rychlost zlobila jen včera ráno jinak mi vše najíždělo v pohodě. Těším se na další změny a úpravy. Pro ostatní, protože dělám v IT taková akce není hotová za pár hodin, tak prosím počkejte a dočkáme se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, filo-boxer napsal:

Dobré ráno Berte, nejdřív díky za vaši práci na apgrejdu.

Co se fotek týká, určitě to nebude (jen) Tapatalkem, drtivá většina mých fotek je nahrána klasicky přes desktop a vidět ve vlákně nejdou. V mých přĺohách je vidím (až na výjímku úplně první fotky ve vlákně), v příspěvku samotném už ne.

Foto1.JPG

foto2.JPG

mám to úplně stejně, v přílohách fotky jsou ale ve vlákně pouze odkazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to frčí, už to jede. Za mě super upgrade. Jen bych uvítal vrátit tlačítko "přejít na první nepřečtený příspěvek". Vím, že se to dá obejít kliknutím na černý puntík při otevírání vlákna. Ale když  už otevřu vlákno normálně, kdy mě to přesměruje na první příspěvek, tak bych uvítal to tlačítko, které mě hodí právě na první nepřečtený komentář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den,
mrzí mě situace včerejšího večera, kdy se na server nahrnuly požadavky a prakticky ho ucpaly.
Současné zlepšení je nejspíš pouze dočasné a večer (ve špičce) se může situace opakovat.
Vyslal jsem několik konkrétních požadavků na hostera, aby se situace zlepšila. Konkrétní opatření vám sem napíšu ve chvíli, kdy se je podaří vyjednat.

Existence background procesů které jsem zmiňoval v předchozím příspěvku naši situaci s výkonem zhoršuje.
Bohužel tyto procesy musí proběhnout.
Špatné zprávy:
 - při současné rychlosti (pomalosti) by to mohlo trvat i desítky dnů
 - není snadné určit, kolik tohle bere kapacity serveru (která pak chybí k obsluze uživatelů)
Dobré zprávy:
 - background procesy jednou doběhnout, čímž se naše celková situace zlepší
 - rozjednaná zlepšení by měla vylepšit rychlost (=doběhne to rychleji)
 - až to doběhne, může se vylepšit spousta problémů, které teď hlásíte (formátování příspěvků, obrázky, vyhledávání)

Proto vás poprosím o velkou dávku trpělivosti v následujících několika dnech. Pokud vám fórum neodpovídá, je právě zahlceno. Nejlepší co můžete udělat je, počkáte půl hodiny - respektive do konce špičky. Tato situace není rozhodně trvalá a my s @Bert děláme co je v našich silách, aby to trvalo co nejkratší dobu. Aby byl Chronomag co nejdříve v dobré kondici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@adasek díky za info! tyhle aktivní odkazy na uživatele, to není vůvbec špatná funkce.

Když odpovídám na SZ, tak se mi tam načte text mé poslední odpovědi/zprávy. To mi příjde naprosto zbytečné. Chci mít ten editor čitý, stejně jako když píšu nový příspěvek.

PRIO 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, dobrá zpráva. Bývalý majitel fóra to celé jel z HD. Přecházíme, byť za cenu zvýšení nákladů, na SSD. Takto jsem před pár minutami rozhodl, a tato informace již putuje za hosterem. Mimo jakoukoli pochybnost to fórum urychlí. MIgraci chci, aby IT provedli někdy v následujících dnech v noci. Budu Vás informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ismit napsal:

@adasek díky za info! tyhle aktivní odkazy na uživatele, to není vůvbec špatná funkce.

Když odpovídám na SZ, tak se mi tam načte text mé poslední odpovědi/zprávy. To mi příjde naprosto zbytečné. Chci mít ten editor čitý, stejně jako když píšu nový příspěvek.

PRIO 2.

Vpravo dole máš volbu: vyčistit editor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu zmiňovalo, ale nějak to nemůžu dohledat- jak je to nyní s moderováním založených vláken (zavíráním)? Případně nepřibudou s upgradem i nějaký nový funkce typu možnost změny názvu vlákna?

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...