Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

za mě to je určitě změna k lepšímu, Tapatalk mi chybí, ale mobilní verze se dá vcelku provozovat, tak možná Tapatalk odinstaluju

Rychlost se dost zlepšila, ale třeba rychlost zobrazení emotikon ve zprávě je u mě pekelně dlouhá (navíc okno s výběrem emonikon je úzké a musí se skrolovat nejen nahoru/dolů, ale také doboku). Teď se mi třeba emotikony ani nenačetly celé viz:

1189740297_obrzok.png.349364a52886882fe126a09a52913339.png

Ale věřím, že se to rychle poddá - zlepšení je vidět už teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to tu není jen o "držkování" :)  @adasek + @Bert velké poděkování za poslední kroky, jednak je jasné, že pomohou a za druhé je vidět, že se tomu konečně po letech skutečně někdo věnuje, čemuž jsem upřímně už skoro ani nevěřil a co prostě musí ocenit každý. Btw: to funkční označování je další super.

Chápu, že některým se změny nelíbí, tak je to ale vždy, když je někdo na něco zvyklý, ale lidi věřte, že je to vše k lepšímu, i když to na první pohled třeba nemusí být tak vidět. Stejně tak bych apeloval na všechny, ať zatím až tak neřeší věci, které opravdu nejsou prioritní, ono už jen to, že jsme se sem všichni hned nahrnuli, i když není dokonáno je další vlastně zbytečná zátěž. Jasně, jsme závisláci, ale paradoxně čím víc toho budeme teď na forum cpát, tím se vše bude prodlužovat, tuplem třeba fotky, které samozřejmě zabírají mnohem víc místa, než obyčejný text. Já být na Bertově místě, tak bych prostě udělal odstávku na několik dní, aby vše v pohodě proběhlo a až pak to pustil, ale chápu, že při několika denní nedostupnosti fóra by se půlka členů zastřelila :) je to vážně jak droga, to víme všichni :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Zapnuli jsme memcache a nastavil jsem
    • delší cachování postranních bloků (30min)
    • cachování zobrazení stránky (10min)
  • Vypnul jsem automatic polling, neboli funkcionalitu díky které se vám v zobrazeném vlákně zobrazí nový příspěvek bez obnovení stránky.
    • Předpokládám že až překonáme tyto problémové dny, zase to zapnu, protože:
      • Je to praktická a moderní funkce
      • Takový dotaz jistě zabere méně kapacity, než když freneticky mačkáte F5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bells napsal:

 

Chápu, že některým se změny nelíbí, tak je to ale vždy, když je někdo na něco zvyklý, ale lidi věřte, že je to vše k lepšímu, i když to na první pohled třeba nemusí být tak vidět. Stejně tak bych apeloval na všechny, ať zatím až tak neřeší věci, které opravdu nejsou prioritní, ono už jen to, že jsme se sem všichni hned nahrnuli, i když není dokonáno je další vlastně zbytečná zátěž. Jasně, jsme závisláci, ale paradoxně čím víc toho budeme teď na forum cpát, tím se vše bude prodlužovat, tuplem třeba fotky, které samozřejmě zabírají mnohem víc místa, než obyčejný text. Já být na Bertově místě, tak bych prostě udělal odstávku na několik dní, aby vše v pohodě proběhlo a až pak to pustil, ale chápu, že při několika denní nedostupnosti fóra by se půlka členů zastřelila :) je to vážně jak droga, to víme všichni :) 

JJ, měl fórum o hodinkách, ale chodili mu tam lidi a ještě to drze přiznávali...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chci jen podekovat a poprat nadale pevne nervy.. ja jsem pred cesem ugradoval jedno forum tak vim, co je to za voprc. Za me jste kritickou cast zvladli nadocekavani dobre.
Primlouvam se za adminy za trpelivost, nedostaky na frontendu/backendu maji ruznou prioritu a verim ze kluci vi co delaji a vse casem odladi. Nam to trvalo asi mesic napriklad, nez vsichni vysiraci byli spokojeni :)
A ted jako vysirac se taky primlovam za dark mode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...