Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Bert napsal:

Tapatalk nyní řešíme. Samozřejmě to není jen tak, protože přístup k tapa od minulého majitele jsem nedostal. Adam už s tapa jedná, jak se jim prokážeme, že jsme pro doménu Chronomag ti správní hoši :-)

ah! muj prvni dotaz timto rovnou zodpovezen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad rychlost:
Potunil jsem trochu cron, aby nebyl volán tak často "ve špičce", kterou jsem na základě externího měření odezev odhadl na 19.00 - 24.00
Znamená to, že by nám ony background procesy neměly ubírat výkon ve chvílích, kdy jej potřebujeme.
Určitě tohle řešení není dokonalé (například je otázka, jak se provoz změní o víkendu).

Abych mohl dopady různých optimalizací lépe hodnotit, nechal jsem zapnout logování response time v logu serveru. Moc se těším, až si jej hodím do grafu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že upgrade proběhl. Zastaralé fórum to už nutně potřebovalo. Rychlost si zvolna sedá to je super. Tapatalk taky snad bude. Jiné grafické rozhraní je už tuning, který se bude řešit, až bude fórum vyladěné technicky. Díky moc za vše. Mám jediný dotaz. Je šance, že se vrátí zpátky zmizelé fotky? Nebo  je prostě musíme odepsat, jako daň za upgrade? Byla by to škoda, myslím, že tvoří významnou součást fóra a chybí toho opravdu hodně. Koukal jsem sobecky na svoje galerie a třeba v recenzi na BB58 není nic. V mojí soukromé galerii toho zmizelo taky dost. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jůůů - ono to umí vkládat screenshoty linkem z úschovny! :thumbsup_anim:

@vwtyp11 Je smutné jak modrobílá placatá korporátní uniforma dovede zhnusnit starej černej banner a ještě sežrat o 40% víc místa na výšku... 

image.thumb.png.2c2dcc2f8c65b0e6afb6c49b641e82f2.png

...než když svému prohlížeči vnutíte uživatelsky upravené CSS (Safari+Cascadea a "inspirace" starým skinem Baisik) B)

image.thumb.png.e4a88326748cbe36576cc19a5eba1dca.png

image.thumb.png.dfdc10feab9e183b99f2439392377935.png


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inverze barev neřeší tragicky roztáhané stránky, kde jeden musí rolovat jak zrakově a hmatově postiženej debil i na obřím monitoru... :wacko:

Což není ani tak chyba Berta a jeho kluků, jako progresivní debilizace dnešního webu, tlačené zaprděnou Microsoftí doktrínou "vzdušného a placatého UI" :sick01:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tmavý mód jde i v Chrome, do adresního řádku napsat chrome://flags#enable-android-night-mode

vyhledat Dark a přepnout Force Dark Mode for Web Contents na Enable

 

Capture.JPG

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Murphy97 napsal:

Dotaz: kdyz uz jsem si to tak nejak vyladil k obrazu svemu a nastavil tlacitko sveho vyhledavani, je sance, ze bych se ted zbavil te zbytecne plochy?

 

Ahoj, mě se nedaří ani nastavit, abych tam měl jen sledovaný obsah, když sleduji pár témat a dám v "Sledování" ty tři možnosti, stejně se mě nic neukazuje. Tobě to jde?

Upraveno uživatelem sima1one
špatně napsáno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rychlost už vypadá, že se probouzí a jede svižně.

Jde nastavit, aby se mi standartně otevřel obsah na obsahu? Aktivity v podstatě nepotřebuju, žádný přednastavený obsah neřeším, chci vidět všechny příspěvky a vybrat si dle nálady. Zmizela by tím i část obrazovky s možnostma "můj obsah!

Vpravo okno "odběr novinek" a pod ním nic - proč stále zabírá takový kus obrazovky? Bude pod tím oknem v budoucnu "něco" smysluplného, nebo aspoň reklamy?

Když označím stránky vše jako přečtené, zůstane to viset na vybraných a neskočí to na obsah. až po manuálním kliku na obsah se stránka vyčistí a objeví se komplet seznam témat.

Vrchní lišta s logem - je zbytečně malá, natáhnout na celou horní lištu.

Stránkování - po výběru nepřečtených zbytečně dělí na hodinu, den... a není vidět kolik je stránek nových témat.

Musím kliknout nahrát více témat, poté opět klik nahrát více témat... a až poté se objeví není více témat.

jinak OK, snad to bude vše funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Bert napsal:

No, ale ono to na SSD ještě nebylo. Pokud to dobře půjde, tak v noci z úterý na středu ....

Aha, to jsem si špatně vyložil jeden z předchozích příspěvků (jak bývá mým zvykem:)). Myslel jsem, že už to tam je... Nevadí. Zkrátka drhlo to, pak to suprově švihalo a pak to zase drhlo.

Teď to docela frčí.

V každém případě díky, že pro nás něco děláte a nasloucháte názorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...