Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, JR_2010 napsal:

Jedná se o toto vlákno: 

a ruská část názvu vypadala tak, jak jsem si ji opravil v mém podpisu s odkazem. Jinak díky za rychlou reakci.

Moc mě to mrzí, ale vypadá to, že azbuka padla za oběť procesu upgrade databáze :frusty:
Ну, погоди!  si můžeš samozřejmě opět do názvu zeditovat, azbuku i (téměř) jakékoliv další abecedy by mělo být možné ve fóru používat.
Dejte prosím vědět další, koho to nějak ve velkém omezuje, nejspíš bych to dokázal vytahat ze starší zálohy, ale nejspíš dost pracně a omezeně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zájmu kompatibility starých odkazů jsem:

  • odebral nutnost mít v adrese index.php
  • zmenšil počet postů na stránce fóra na 20 (tak jak bylo před migrací)  místo 25 = proto se například u tohoto vlákna natáhl počet stránek na 20

Co se postů na stránce týče: jde o to, aby odkazy na konkrétní stránku vlákna - například na page-13 vedly stále na tu samou zprávu ve vlákně (12*20+1 = 241. zprávu), proto jsem to po zjištění toho původního čísla takhle změnil.

Chápu že menší počet zobrazených příspěvků může být nepraktický - bohužel u IPS zřejmě neexistuje možnost specifického nastavení každého uživatele. Z toho důvodu si myslím, že bychom o globálním přenastavení tohoto nastavení měli diskutovat, dá se to udělat v budoucnu (s tím že změna rozbije některé odkazy z vnějšku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, adasek napsal:

Moc mě to mrzí, ale vypadá to, že azbuka padla za oběť procesu upgrade databáze :frusty:
Ну, погоди!  si můžeš samozřejmě opět do názvu zeditovat, azbuku i (téměř) jakékoliv další abecedy by mělo být možné ve fóru používat.
Dejte prosím vědět další, koho to nějak ve velkém omezuje, nejspíš bych to dokázal vytahat ze starší zálohy, ale nejspíš dost pracně a omezeně :(

To se vůbec neomlouvej, to nebyla výtka a je jasný, že taková "anomálie", jako je část textu exotickou abecedou, může vést k poškození textu. Jen si nejsem jistý, jestli název vlákna může editovat jeho zakladatel, spíš ne, tak asi potom poprosíme někoho z moderátorů, jestli by nám to neopravili.
V této souvislosti se tedy trochu bojím, až nás zasáhne ta migrace naplno a donutí nás psát arabský číslice, jak to tady bude vypadat...:goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, adasek napsal:

Moc mě to mrzí, ale vypadá to, že azbuka padla za oběť procesu upgrade databáze :frusty:
Ну, погоди!  si můžeš samozřejmě opět do názvu zeditovat, azbuku i (téměř) jakékoliv další abecedy by mělo být možné ve fóru používat.
Dejte prosím vědět další, koho to nějak ve velkém omezuje, nejspíš bych to dokázal vytahat ze starší zálohy, ale nejspíš dost pracně a omezeně :(

Ono to zrejme chytilo všetky "exotické abecedy". Zrovna spomínanú "hodnosť" som mal v thajčine a zostali z nej iba otázniky. Prepísať to nanovo samozrejme ide.

Ja už som sa zmieril so všetkým na novej verzii a gratulujem k v podstate hladkému priebehu. Čo ma ale teda vytáča, je moderné zapisovanie časových značiek v tvare "pred 11 minútami", "pred 2 hodinami" apod. Strašne rád by som dostal do ruky chobota, ktorý to vymyslel. Viem, že to je môj problém, ale musel som sa aspoň zdôveriť.

Z funkcionality, staršie fotky už boli spomínané, tie skrátka vo vláknach chýbajú.

Plus neviem nájsť možnosť exportu SZ, to tu bývalo a nefungovalo na dlhé vlákna so správami. Ak sa to zaradí do TODO, tak ako priorita 3.

edit: ešte ma baví, ako sa z "přátel" stali "uživatelé, kteří vás sledují". To je ako zo života :)

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, McStinger napsal:

Ono to zrejme chytilo všetky "exotické abecedy". Zrovna spomínanú "hodnosť" som mal v thajčine a zostali z nej iba otázniky. Prepísať to nanovo samozrejme ide.

Ja už som sa zmieril so všetkým na novej verzii a gratulujem k v podstate hladkému priebehu. Čo ma ale teda vytáča, je moderné zapisovanie časových značiek v tvare "pred 11 minútami", "pred 2 hodinami" apod. Strašne rád by som dostal do ruky chobota, ktorý to vymyslel. Viem, že to je môj problém, ale musel som sa aspoň zdôveriť.

Z funkcionality, staršie fotky už boli spomínané, tie skrátka vo vláknach chýbajú.

Plus neviem nájsť možnosť exportu SZ, to tu bývalo a nefungovalo na dlhé vlákna so správami. Ak sa to zaradí do TODO, tak ako priorita 3.

edit: ešte ma baví, ako sa z "přátel" stali "uživatelé, kteří vás sledují". To je ako zo života :)

S těma časama máš pravdu. Co je fakt strašný je např. "V 23. 4. 2020 v 20:47, Bert napsal:" 

Pokud by to šlo poladit, ideál by byl prostě jen datum a čas, v aktuální den jen čas - tedy: "23. 4. 2020, 20:47" v aktuální den pak "20:47",
v citacích pak: "23. 4. 2020, 20:47, Boss napsal:" v aktuální den pak 20:47, Boss napsal:".

Priorita 4.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Markynin napsal:

Chodí vám někomu forum přes Tapatalk? Mě to vždycky padne.

Staci cist, zminuje se to tu tak 10x

V 23. 4. 2020 v 18:05, Bert napsal:

Tapatalk nyní řešíme. Samozřejmě to není jen tak, protože přístup k tapa od minulého majitele jsem nedostal. Adam už s tapa jedná, jak se jim prokážeme, že jsme pro doménu Chronomag ti správní hoši :-)

 

V 24. 4. 2020 v 11:15, adasek napsal:
  • Zapnul jsem podpis. Podpis se nebude zobrazovat na mobilech
  • Zapnul jsem možnost nastavit si notifikace zcela dle svého
  • Můžete si vybrat jiné zobrazení fóra (krom table ještě grid a fluid)

To co zatím není:

  • Tapatalk: čekáme na odpověď od jejich supportu
  • Zamykání vláken - nenašel jsem to (zatím) v nastavení, je možné že to bude potřebovat plugin

To kde jsme optimisti do budoucna: Stále běží background procesy a s tím souvisí:

  • Hledání začne fungovat, až doběhnou
  • Obrázky budou zpátky, až doběhnou
  • Různé divné formátování postů atp by se mělo opravit
  • RYCHLOST fóra - odezva zvláště ve špičce se zvýší

Bohužel se ty background procesy v současné chvíli dost vlečou - mohly by trvat až několik desítek dnů. Mělo by tomu však hodně pomoct výměna HDD za SSD, která je naplánována v noci z út 28.4./st 29.4 mezi 0.30 a 8.00 - po tuto dobu bude fórum nedostupné, ještě to někam vylepím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Kristian.nov napsal:

Bacha, soukromé zprávy se zveřejňují veřejně ve statusech... Tak aby se někdo v něčem neprokec... :-D

 

V 24. 4. 2020 v 10:53, adasek napsal:

Je třeba rozlišovat PM (soukromou zprávu), která se dělá tlačítkem "Poslat zprávu" (na obrázku červeně) a zprávu na kanál (na obrázku zeleně), která je veřejná.

pm_vs_wall.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...