Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Tak, kdyby se Ti do toho chtělo, mohli bychom si to tu sami trochu češtinsky poladit, není to špatnej nápad.
Edit: A, tak vlákno na češtinu je na světě. Super, myslím, že by mohlo přispět ke kultuře fóra. Díky!
To bude moct být ok jen do doby, než tu Karlos vyvolá nějaký nekonečný hate...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: Néé :-)  Tak jako všichni víme, že ty překlady SW do češtiny bejvaj někdy v lepším případě vtipný, jindy tristní, no a tady to skončilo vystavením soukromých zpráv do světa, chybička se vloudí.

Mimo soutěž: Mně se asi před rokem dostal do ruky překlad manuálu k jedné GNSS geodetické aparatuře, krom toho, že jsme se občas nasmáli, byl doslova k ničemu. Regulérně to bylo sjetý nějakým google překladačem nebo něčím podobným. I když kámoška překladatelka mi teda říkala, že tyhle technický věci bejvaj oříšek i pro ně a někteří nemají čas a asi ani prachy řešit každý slovo s nějakým odborníkem, tak to občas stojí za to. My tady na to máme Karlose :-)

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, petr_cha said:

Nevim cim to je, tapatalk konec příspěvku s obrazky nejak legracne interpretuje.. a jsou pak vsude same zemekoule :-) priorita 3

To by mohlo stále souviset s background procesy = tj. že až se (za x dnů) všechno přeuspořádá, opraví se to. Pokud pak bug přetrvá, kouknu se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem asi natvrdly.

Od včerejšího večera mi chodí do mailu (jen část) i na tapatalk upozornění na nové příspěvky snad ze všech témat, do kterých jsem kdy přispěl.

Ve sledovaných mam teď jen jedno.

Jak to můžu zastavit, pokud tedy neoznačim chronomag jako spam a neodinstaluju tapatalk?

(Jinak za tapatalk diky, samozřejmě)

Diky

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
 

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, neberte to jako skuhrání. Frčí to už výborně. Ale nejsem přes vyhledávání schopen dohledat uživatele, abych mu mohl napsat hodnocení, nemůžu ani dohledat svoje prodejní vlákno. Tak až to přijde na pořad dne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanderere, to není o pořadu dne, to je o právě běžících procesech, přičemž některé mohou běžet v rámci dní. Mimochodem, na titulní stránce je o vyhledávání hláška. Sorry, ale teď je to na výkonu disků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak omylom nahrám do príspevku iný obrázok, než som chcel, neviem sa ho zbaviť. Nevidím voľbu na odstránenie. Editor si ho pamätá (ak napr. stránku refreshnem, alebo idem do iného vlákna a začnem nový príspevok, stále tam je). Ani cez menu "Moje přílohy" nie je možné nahraný obsah vymazať.

Buď niečo robím zle, alebo je to na prioritu 1. keďže to človeka viacmenej zablokuje, ak ten príspevok nevysype niekam, kde to neškodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...