Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, McStinger napsal:

To je zvláštne, vidím na prd, ale tú ikonu som tam nemal, logicky som hľadal niečo také. Iba plus. Po refreshi už všetko ok. Firefox. Sorry za falošný poplach :)

Falešný ten poplach není,  já jsem v jednom inzerátu obrázek kliknutím na ten koš odstranil, ale při náhledu jsem ho tam měl už 2x, tak jsem jej odstranil znovu, inzerát uložil a obrázek v něm byl 3x. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2020 v 14:06, JR_2010 napsal:

To se vůbec neomlouvej, to nebyla výtka a je jasný, že taková "anomálie", jako je část textu exotickou abecedou, může vést k poškození textu. Jen si nejsem jistý, jestli název vlákna může editovat jeho zakladatel, spíš ne, tak asi potom poprosíme někoho z moderátorů, jestli by nám to neopravili.
V této souvislosti se tedy trochu bojím, až nás zasáhne ta migrace naplno a donutí nás psát arabský číslice, jak to tady bude vypadat...:goof:

Mas pravdu, Jirko. Hned jak jsem docetl tohle vlakno az sem, jsem to samozrejme zkusil, a muzu to jenom uzamknout. Takze je tady nejaky hodny moderator, ktery to zmeni z "???" na "Ну, погоди!"? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledaní už začíná fungovat, ale když jsem ve vlákně a dám hledat, tak mi to prohledá celej Chronomag a ne jen to konkrétní vlákno, zásadně to nespěchá, spíš jen dotaz

Jinak díky moc za upgrade, už si zvykám, že to je jiný:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá, díky.

Nicméně mi to nenabízí Toto téma

 

 

hledání.PNG

 

Edit: Nenabídne to v Prodeji příslušenství, tady jo, tak fakt nevím

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš bejt v tom konkrétním tématu - na tom mým obrázku (z PC) je to vidět. Podle Tvýho obrázku to vypadá, že jsi na nějakým seznamu témat.

Edit: Ad edit: No není  ještě hotové to indexování vyhledávání (viz upozornění v modrém poli). Tak to vyhledávání ještě nebude 100% funkční.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaké konečné datum pro připominky, které nemají vysokou prioritu? Nechci tady s těmi náhledovými nebo zcela chybějícími obrázky v galeriich i recenzích teď prudit, když se řeši indexace, SSD a Tapatalk, ale na druhou stranu bych nerad přišel s připominkami v okamžiku, kdy bude "úderný migrační tým" rozpuštěn :)

Fotky zcela chybějící nahrazené neaktivním textovým odkazem: priorita 3

Fotky v naprosto nepraktickém rozklikávacím náhledu, degradujicí recenze, galerie, wristshotvlákna i tutorialy: priorita 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasný, že se to tady ještě ladí a je toho hodně... nejsem moc v obraze co už se doladilo a co teprve bude.
Jen se chci optat, na staré vložené obrázky, které se nezobrazují. Jde mi teď konkrétně o vlákno Vintage hodinky » Liborovy filmové vintage postřehy, bez nich by to vlákno nedávalo smysl.
Sorry, jestli se to tu už řešilo, případně je to v řešení. Díky

PS: jinak pochvala nové podobě upgradu fóra.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přihlášené členy :-)

Nějak se mi nedaří přihlášení do mého účtu. Dostanu se pouze přes resetování hesla emailem. Dělám něco blbě, nebo jsem blbej?

Nefunguje mi to z mobilu, ani PC. 

Díky za radu, Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priebežne čítam, no nenašiel som to.

Je možné nastaviť v Tapatalk možnosť po prečítaný správy znova označiť správu ako neprecitanu ?

Priorita c. 3.



To bude spis dotaz na Tapatalk nez na forum, ale nevim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, prischera napsal:

Uz se to tu resilo. Nejspis se hlasis pod jinym aliasem nez je tvuj nick (treba email?) Drive to mozne bylo, po aktualizaci uz nikoli. Zkus zadat svoje uzivatelske jmeno a heslo.

 

Jak prosté :-)    Díky moc za radu, už mi to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tohle téma jsem nechal být, protože tuším, že celý tenhle upgrade není žádná sranda a čekal jsem pár dní, než sem vlezu.

Chtěl bych moc poděkovat, nový vzhled je super, všechno mi funguje, rychlost je ok, prostě já jsem spokojen a velká poklona za to, jak se vám to povedlo rychle odladit. Muselo v tom být spousta práce a peněz. Bude-li opět nějaká výzva na příspěvek, rád budu participovat.

Good job, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...