Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

No takže to má docel dramatický vývoj. Lítá to rychle, jak cyp, Tapatalk běží, dokonce o dost hladčeji, než předtím, takže za mě supíř! Jenom když na webu klikám na "Zobrazit stránku jako přečtenou" by tam nemusela být ta potvrzovací hláška. Jinak teda dobrej job.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když  dám označit stránku (vybraných příspěvků-nepřečtený obsah)  jako přečtenou, zůstanou viset v seznamu. Pouze se odznačí puntík.

Proč neskočí na obsah?

jinak rychlost OK, ale zbytečně moc prázdného místa na stránce.

Nepovažuju za nutné, i ve zhuštěném zobrazení vidět kdo komu odpověděl do vlákna, potažmo už vůbec ne pravěkému zakladateli vlákna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by někdo na Tapatalku vyzkoušet vlákno Co máte právě na ruce? Hrozně dlouho se mi načítá, přičemž ostatní se otevírají bez problémů.

Jinak také děkuji za upgrade, za mě velká spokojenost.

Zkusil jsem to, po 15s jsem to vzdal. Poté jsem to zkusil znovu a načetlo se to hned. Ale do toho vlákna moc nelezu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Maxmillian napsal:

@eklektik, jo, trva to tak 30s, ale prijde mi, ze ne vzdycky. Lezu tam pravidelne. On ten Tapatalk taky neni etalon spolehlivosti a nemusi to byt nutne problem fora.

Díky. Zvláštní je, že u jiných "jaké xxx máte právě na ruce" se příspěvky načtou hned. Ale je fakt, že TPT je občas trochu nevyzpytatelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shaggy napsal:

Mne tiez Tapa niektore fora otvara dlhsie. Co mate na ruke je najpomalsie. Mozno to suvisi s dlzkou a obsahom vlakna (mnozstvo fotiek)...

Mno, a nezaložíme teda spíš vlákno "Co máte právě na ruce II"? :)

Za mě spíš jenom maličkosti, případně nápady k úvaze:

  • Nešlo by zhuštěný zobrazení nastavit jako defaultní? Myslím, že to tak asi používá většina lidí. — priorita 2
     
  • Zároveň mi osobně daleko víc vyhovuje "Nový obsah", jak to bylo po staru, než jen "Nepřečtený obsah". Už jen proto, že jsem díky tomu poznal, kdy jsem byl naposledy na fóru přihlášený. :) Mám nastavený "sled", ale je to moc klikání navíc, takže to stejně většinou nepoužívám. Samozřejmě nemám problém přijmout, pokud to většina (nebo Bert) bude chtít takhle. — priorita 3
     
  • Když už jsem v náhledu Nepřečteného obsahu, nešlo by nějak zvýraznit, v jaké sekci se dané vlákno nachází? Jsem sice ještě relativně mladej člověk, ale stejně musím často mžourat a hledat, jestli se jedná o prodejní vlákno, chlubení či recenzi. — priorita 2
     
  • A možná defaultně otevírat vlákna u prvního nepřečteného příspěvku? (Nebo případně jako možnost uživatelského nastavení) To trefování na kolečko/hvězdičku třeba na telefonu není úplně snadný. — priorita 2
     
  • Nakonec to nejdůležitější: Pod profilovkou, mezi Pohlaví/Bydlí/Fanoušek značky a vlastním údajem chybí mezera, a moji OCD to strašlivě dráždí. :D — priorita 10000


Ale jak píšu nahoře, jsou to spíš maličkosti a dokážu bez nich žít. Velký díky za práci, jakou jste odvedli, celkově je to rozhodně posun k lepšímu. *palecnahoru*

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zprovozneni tapatalku spokojenost s rychlosti. Potvrzuju ale taky obcasne pomale nacitani vlakna Co mate prave na ruce.

Jeden point:
Postoval jsem dnes prispevek pres pocitac. Drive tam byla moznost revize pred samotnym postovanim. Clovek klikl na tlacitko a mohl si pohodlne zkontrolovat jak bude prispevek vypadat, jestli se nerozhazi fotky atp. To mi ted trosku chybi. Pokud by bylo mozne vratit, bylo by to fajn. Priorita 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zprovozneni tapatalku spokojenost s rychlosti. Potvrzuju ale taky obcasne pomale nacitani vlakna Co mate prave na ruce.

Jeden point:
Postoval jsem dnes prispevek pres pocitac. Drive tam byla moznost revize pred samotnym postovanim. Clovek klikl na tlacitko a mohl si pohodlne zkontrolovat jak bude prispevek vypadat, jestli se nerozhazi fotky atp. To mi ted trosku chybi. Pokud by bylo mozne vratit, bylo by to fajn. Priorita 3.
Je to tam Andy. Úplně poslední button vpravo. 4a698a1c7b3c1fe4db13bdde0d0a7225.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...