Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Můžete mi prosím pomoct s tím nastavením sledu? Dam "vše" a neuloží se mi to ani v notebooku a je tam furt "přečtený". Takže se mi nezobrazují přečtený vlákna.

20200429_141846.jpg

Upraveno uživatelem CEGY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

background_processes_2020_04_29.png

Upgrade disku, a ještě přidání jednoho indexu v databáze, pomohlo background procesům - za dnešek se dovedlo zpracovat cca 15% příspěvků a zpráv.

Nemělo by tedy trvat déle než několik dnů, a dostane se i na převádění příloh obrázků a indexování. Potom by mělo fórum již pracovat v plném režimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej @adasek, působíš na mě fakt kompetentně. Nevim, jestli to tady děláš teď na full time, ale přijde mi tvoje působení tady dost mazácký. Na všechno reaguješ, žádný nevim, nejde to jsem tu nezachytil.

A @Bertovi velká pochvala, že adáska do týmu nabral, má tahle akce profi rozměr a ne jak amatérský diskusní server fandů.

Dík, kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam stejny problem u nasledujicich 3 vlaken. Bylo by mozne opravit tak, jak je pod kazdym napsano, nebo jsem to nejak schopny spachat sam? Diky.

1.

Melo by byt: Elektronika 5: Электроника Б6-202

 

2.

Melo by byt: Elektronika 1: Электроника Б6-03

 

3.

 

Melo by byt: Elektronika: Электроника Б6-02

 

Predpokladam, ze zmizela azbuka v prispevcich jednoduse obnovit nejde, takze tohle asi uz tak zustane. Anebo je to mozne nejak updateovat (myslim jako ja sam, nikoho jineho s tim nechci otravovat...)?

1902324845_Image_2020-04-3022_41_19.thumb.jpg.e16f076d0a7a8ebaa367dd5ac959d655.jpg

Diky!

Upraveno uživatelem mkshort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2020 v 12:50, JR_2010 napsal:

Jedná se o toto vlákno: 

a ruská část názvu vypadala tak, jak jsem si ji opravil v mém podpisu s odkazem. Jinak díky za rychlou reakci.

Nejak jsem kliknul jinam a pritom jsem chtel citovat tohle. Sorry.

Problem je, samozrejme, se zmizelou azbukou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...