Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Chápu uzavření dlouhých vláken a založení nových. Nebylo by ale lepší přejmenovat stará uzavřená podle let ve kterých byla aktivní a nové nechat bez datace? Nebo to tahá za oči jen mě?

Příklad:

Uzavřené - "Co máte právě na ruce (2008 - 2020)" 

Aktivní - "Co máte právě na ruce"

Priorita 3 :)

Edit: Už mi to došlo, byl by problém s odkazy, tak to nejde :( , co? Tak alespoň u těch aktivních změnit to 2020 na 2. ?

 

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mobilu (Android) jsem se už poněkolikátý nechtěně odhlásil, když jsem se snažil ťuknout na ikonku pošty. Děje se vám to taky, nebo mám moc tlustý prsty? Přijde mi, že ikony Pošta a Upozornění jsou situovány zbytečně blízko tlačítka Odhlásit, které navíc bez ujišťovacího dotazu fakt rovnou odhlašuje :) Priorita žádná, spíš věc k diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, že mít [2020] v titulce aktivních vláken je zbytečné.

Dal jsem místo toho [x-2020] do titulky těch starých - která jsem všechna uzamknul.

Předpokládám, že ty staré postupně zapadnou do vod minulosti, zatímco ty restartované poběží dál a dál... dokud zase nepřetečou nějakou rozumnou míru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se teď nějak experimentuje s Full-size fotkama nebo nějakým skriptem, že to u hromady "obrázkovatějších" stránek není schopné dočíst ani "náhledy"? :crybaby:

Problém je že spousta zdejších ignorantů nezná míru, takže v kombinaci TTL na serveru s ne zcela funkčním "lazy" refreshem obrázků se tak třetina nenačte... :thumbsdown_anim: 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Radek124 napsal:

Ono se teď nějak experimentuje s Full-size fotkama nebo nějakým skriptem, že to u hromady "obrázkovatějších" stránek není schopné dočíst ani "náhledy"? :crybaby:

Problém je že spousta zdejších ignorantů nezná míru, takže v kombinaci TTL na serveru s ne zcela funkčním "lazy" refreshem obrázků se tak třetina nenačte... :thumbsdown_anim: 

Nic převratného neděláme, není chyba na straně tvého připojení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...