Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Aha - koukám že chyba nebyla ani na jednom přijímači (300Mbps linka mi fakt nepřijde pomalá), ale v retardech co sem linkujou svoje volantové výpotky přes doménu https://uploads.tapatalk-cdn.com  přímo z mobilu, aniž by uvažovali o velikosti... ten program je fakt zlo :furious:

A ještě jednou ten samý:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se, platí pro rozměry fotek to co dříve?
- všechna vlákna max. 800 x méně než 800 (nebo naopak)
- vlákna v sekci Fotogalerie a Prodej max. 1500 x méně než 1500 (nebo naopak)

Omlouvám se, pokud už to tu zaznělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, problém vkládání, komprese, a rozkliku fotek už týden řeším s pár kolegy na platformě SZ. Systém je nyní autorem SW poměrně rigidně, a pro Chronomag nevyhovujícně, nastaven. Očekávám, že do týdne bude výsledek. Pak teprve přistoupím k nějaké regulaci, jak to bylo dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, adasek napsal:

Máte pravdu, že mít [2020] v titulce aktivních vláken je zbytečné.

Dal jsem místo toho [x-2020] do titulky těch starých - která jsem všechna uzamknul.

Předpokládám, že ty staré postupně zapadnou do vod minulosti, zatímco ty restartované poběží dál a dál... dokud zase nepřetečou nějakou rozumnou míru :)

Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Bert napsal:

Víte, problém vkládání, komprese, a rozkliku fotek už týden řeším s pár kolegy na platformě SZ. Systém je nyní autorem SW poměrně rigidně, a pro Chronomag nevyhovujícně, nastaven. Očekávám, že do týdne bude výsledek. Pak teprve přistoupím k nějaké regulaci, jak to bylo dříve.

OK BOSSi, děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to nevypadá že si jenom stěžuju, ale neběží zas nad stránkami a nebo v CRONu nějaký aktualizační/servisní skript? Včera zlobily masivní linky na z Tapatalku, dneska odeslání sebekratšího štěku bez příloh zabere snad 2 minuty - v důsledku čehož spousta netrpělivých tapatalkistů nejspíš zuřivě kliká na [Odeslat odpověď] - a než se jim to podaří, mají ve statistice hned o pár příspěvků víc... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ti můžu za sebe potvrdit, že jen zuřivým klikáním to fakt není, tapatalk krutě blbne. Samotnému se mi podařilo udělat double a to jsem nijak neklikal, naopak čekal, až do doby, kdy to úplně spadlo a pak se to najednou přidalo dvakrát. Fakt nefunguje s novým fórem, jak by měl, taky na tapatalk už asi kašlu, měl své mouchy i předtím, teď je to ještě horší, navíc když už je mobilní verze fóra v celku přívětivá, respektive je to lepší, než dřív, tak už tapatalk ani není potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par let jsem se drzel, ale nutis me opet te oslovit “Zihadloune”
Narazel jsem na post vrabyho, ve vlakne Jake Orient mate na ruce, postovany buhvi kdy dnes (3 hours ago), ktery zminuje, ze mu blbne i webove rozhrani. Link sem davat nebudu, tapina by to nezvladla. Uz staci, ze mi dvakrat odesle tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes WWW žádné "doubly" nejsou, jen to trvá věčnost...

...Odesláno v 02:40 (tj. hluboká noc),  refresh stránky teprve po 62 sekundách :wacko:

...a to samé odeslání výše uvedeného editu. Netěžíme už zase někomu Bitcoiny? :weird:

Upraveno uživatelem Radek124
výpis času
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem za pitomou noční formulaci - bylo to míněno spíš ve smyslu, jestli nějaký zlobivý proces (chybný skript/exploit/hack...) neběží přímo na serveru, ten dlouhý timeout je fakt divný.

S někdejším pokusem o "mikroplatby" ze strany původního majitele se to samozřejmě nedá srovnávat. Je možné že problémy teď způsobuje až příliš aktivní AJAX script nového fóra (sám Adasek tu kdysi zmiňoval, že tuhle fíčuru zkusí po doběhnutí reindexace), který na refresh odeslaného obsahu čeká na pozadí až tak neodbytně, že to u dotčených prohlížečů může vést ke zvýšené zátěži procesoru a zhoršení odezvy v dalších tabech.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je s těma účtama ?

Při každém přihlášení, mi to odmítá uznat heslo.

Když si jej obnovím přes "Zapomenuté heslo", funguje to jen do dalšího pokusu o přihlášení.

Pak musím znovu.

 

Zřídil jsem si jiný účet na zkoušku, ten fungoval do nedávna.

Teď ani ten - tvrdí, že "Váš účet byl uzamčen"

 

Co se sakra děje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neděje se vůbec nic. Zatím veškeré problémy s účty byly na straně uživatelů. Nejčastěji jiné logovací jméno, nežli zobrazované, a uživatel si pamatoval to zobrazované. Dále nevyčištěná mezipaměť. Takže "sakra" se neděje nic, a nauč se chovat, nebo dostabeš týden na nerušenou četbu Gutha Jarkovského.

 

Doplnění. Ty troubo, když už hodláš nadávat na uzamčení účtu, Venca Vopršálek (takový sis zřídil), ta se podívej pořádně, jaká chybová hláška u toho je:

 

Account locked from logging in using this IP address until 19.5.2020 10:04 following 3 unsuccessful login attempts.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niečo sa menilo v slede aktivít? Mám uložený vlastný sled, a keď sa na mobile chcem z vlákna vrátiť naspäť do sledu, ukáže mi to nič:

Screenshot_20200519-165739.thumb.png.0ce0fa9d0cf3f8757bf0f4c1cb1d67fe.png

Je to dosť otravné, najmä keď človek dlhšie na fóre nie je a musí sa zakaždým v tom slede doklikať na príslušnú stránku, kde predtým skončil. Donedávna mi to nerobilo. Je problém len u mňa alebo to už je štandardné správanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozerám, že  mi to vlastne nefunguje už ani na počítači... Zabudol som predtým napísať, že to robí iba u vlákien z druhej a ďalších stránok sledu aktivít (po stlačení Nahrát více aktivit). Pokiaľ otvorím vlákno z prvej stránky, vráti ma to z neho korektne na pôvodný zoznam.

Zjavne to robí iba mne, inak by už brblalo viac ľudí, je to pekne otravné. Ak by niekto vedel, v čom môže byť problém, bol by som rád. Cache premazané, browsery aj zariadenia reštartované.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...