Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Jo, podle toho tvýho návodu jsem si fórum nastavil hned po upgradu a chodilo to až do minulýho týdne. Teď prostě zničeho nic, jak rozkliknu "nahrát více aktivit" a kouknu do dalšího vlákna, tak už se nevrátím do mýho nepřečtenýho obsahu a vyskakuje mi tahle hnusná hláška: " v tomto toku.....atd.". A určitě nejsem sám, na posledních dvou stránkách o tom psalo více kluků, tak nevím. Možná, jak jsem už hysterickej, tak jsem si to nějak sám rozjebal a teď nevím, jak se z toho dostat. Ach, jo :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dělá asi teda všem. Doufám, že s tím asi teda adasek, který se teď o fórum z technický stránky stará, jak jsem pochopil, něco udělá. Přestanu být hysterickej a budu trpělivej. Nic jinýho mi zřejmě nezbývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na nepřečteném obsahu jsem tu chybu vyřešil pomocí hacku s přesměrováním. Dejte prosím vědět, kdyby se vám tím rozbilo něco jiného v tom nepřečteném feedu - posouvání, stránkování, takové ty věci.
Pokud to nebude mít žádné nežádoucí vedlejší efekty, mohu to řešení aplikovat i na ty uživatelské sledy - to bych udělal za pár dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stránkování:

Načtu nepřečtený obsah, ok. Dojdu na konec stránky, místo další stránky musím dát nahrát více aktivit. Ok, funguje.

Ale pokud tam kliknu do tématu, a vrátím se zpět na obsah, vrátí se mi seznam obsah  zase nahoru na první stranu. Musím srolovat dolů a opět dát nahrát více témat, abych se dostal na další stranu. A to pokaždé, když  kliknu do tématu.

Nešlo by vrátit klasické stránkování?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal ještě jednu změnu: po návratu zpět vás to hodí na poslední várku toho co jste si načetli.
Nevýhody:

  • Nedokážu vás vrátit k příspěvku, který jste si prohlíželi
  • Není to jasně indikovaná skutečnost - prakticky to znamená, že jste třeba na 2. stránce toho sledu a nezobrazují se vám příspěvky mladší než něco (tj. první stránku nevidíte), ale dokud se nekouknete na adresu, tak vlastně nevíte že jste na té 2. stránce

Jinak "klasické stránkování" zde bohužel zapnout nejde, zřejmě je to v tom systému natvrdo zadrátované takhle. Jediná šance je, že bych objevil nějaký plugin, ale nedávám tomu příliš šancí - nepřijde mi že je jednoznačné, jak vypadá "správné" chování. Je taky možné, že je to technické omezení (usuzuju z toho, že facebook taky po tlačítku "zpět"  nevrací do feedu tam odkud jsem přišel :))

Z toho důvodu mi příjde jako vhodné to nějak obcházet - a zvyknout si na to. Napadá mě především:

Otevírat (si) odkazy z feedu do nového tabu (ctrl+klik myší). Po prozkoumání vlákna které vás zajímalo prostě zavřete tab pomocí ctrl+W a jste na původním tabu sledu (ve kterém se nic nezměnilo).
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepodarilo sa ti podľa nejakých logov zistiť, čo sa v tom čase menilo a či to nemohlo súvisieť? Na mobile mi to začalo robiť okolo 18.5. a som si istý, že som to hneď skúšal aj na počítači a tam to vtedy fungovalo. Ale o dva dni prestalo, takže to možno súvisí s cache alebo cookies alebo neviemčím, ja do toho nevidím...

Dovtedy to (aspoň u mňa) fungovalo naprosto korektne - človeka to z vlákna vrátilo do feedu na príslušnú stránku a dokonca aj miesto, odkiaľ odišiel.

Snáď ti tie informácie pomôžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevirani feedu v novem tabu je nejrychlejsi a nejpohodlnejsi zpusob prohlizeni. Kliknu si treba na tri, postupne se oteviraji a ja je tak muzu hned cist a necekat na loadovani stranky pohybem tam a zpet. Tlacitko zpet pri svem stylu prace pouzivam naprosto minimalne. Vychytavka jsou taky gesta mysi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wawrik napsal:

A nepodarilo sa ti podľa nejakých logov zistiť, čo sa v tom čase menilo a či to nemohlo súvisieť? Na mobile mi to začalo robiť okolo 18.5. a som si istý, že som to hneď skúšal aj na počítači a tam to vtedy fungovalo. Ale o dva dni prestalo, takže to možno súvisí s cache alebo cookies alebo neviemčím, ja do toho nevidím...

Pánové, už nejspíš vím čím se to stalo. Zadám nápravu přes noc  a zítra by to již mělo běžet ok.
Z výkonnostních důvodů jsem měnil nastavení Elasticsearch, o kterém jsem až teď zjistil, že se v něm hledá i obsah do streamů. Díky tedy moc za všechny ty informace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, adasek napsal:

Pánové, už nejspíš vím čím se to stalo. Zadám nápravu přes noc  a zítra by to již mělo běžet ok.
Z výkonnostních důvodů jsem měnil nastavení Elasticsearch, o kterém jsem až teď zjistil, že se v něm hledá i obsah do streamů. Díky tedy moc za všechny ty informace!

Znova to funguje správne! Ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...