Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

V 30. 4. 2020 v 22:47, mkshort napsal:

Zdravim. Mam stejny problem u nasledujicich 3 vlaken. Bylo by mozne opravit tak, jak je pod kazdym napsano, nebo jsem to nejak schopny spachat sam? Diky.

...

 

Zdravim adminy. Mohl bych jeste jednou poprosit o opraveni zmizele azbuky v nazvu u nasledujicich 3 vlaken?

Diky moc!!!

 

1.

Melo by byt: Elektronika 5: Электроника Б6-202

 

2.

Melo by byt: Elektronika 1: Электроника Б6-03

 

3.

 

Melo by byt: Elektronika: Электроника Б6-02

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusite prosim nekdo,v cem je zakopanej pes, ze se nemuzu prihlasit na Chmag z jabka, co jsem vyfasoval v rachote ? Nas ajtak tvrdi, ze v telefonu zadny prednastaveny bezpecnostni omezeni nemame, toz cim to je, ze se s jabkem11 nemuzu v praci flakat na Chmagu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AhojAhoj Berte, me to bohuzel nenecha ani rozkliknout nabidku vpravo nahore pro prihlaseni.

Zkusit to mohu jen pres nabidku prihlaseni pro odpoved na prispevek, ale to bohuzel take nefunguje.

S prihlasenim na jinem mobilu problem nemam, takze zadavanim spatnych udaju to asi nebude.

 

IMG_20200617_065015.jpg

IMG_20200617_065152.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu dlouho neprudil :)

Jsem fakt jedinej, kdo se často odhlašuje z fora jenom proto, že se prstem netrefil do ikonky notifikace nebo SZ? Zkuste si dát nad obrázek palec - trefit omylem logout button je fakt snadný.

20200617_155005.thumb.jpg.a66db30fcd54cc3cb79571894b7b153e.jpg

Tydle tři tlačítka jsou fakt zbytečně blízko sebe. Odhlašovací by mohlo být trochu dál nebo by se aspoň mohlo po zmáčknutí zeptat, jestli chci fakt odejít. Takhle stačí omylem "zavadit" a člověk se odloguje, obvykle v nejmíň vhodnej okamžik. Zase se mi to teď povedlo a navíc jsem pozapomněl heslo, takže ještě 14 minut čekání na další log-in pokusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj,

 

dneska jsem u inzerátu na bílé SMP 300 narazil na zajímavou věc:

Pokud máte tmavý motiv, automaticky je barva textu bílá - tak to má Onra, který inzerát vytvořil.

 

Jenže já, jakožto stará konzerva, mám bílý vzhled a text mi v mé verzi webu zůstává také bílý a tím pádem neviditelný. Tedy do doby, než mě napadne ho označit.

 

Tudíž, pokud by to šlo nastavit převracení v rámci motivů, pouze u těchto dvou nebarev, bylo by to fajn.

 

Pokud se již řešilo, tak se omlouvám a jdu se spláchnout do záchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, John_Lenon napsal:

Tudíž, pokud by to šlo nastavit převracení v rámci motivů, pouze u těchto dvou nebarev, bylo by to fajn.

Autor inzeratu asi vybral bilou barvu pisma. Kdyz se to necha na "Automaticky", tak to automaticky zobrazuje bile pismo v tmave sablone a cerne pismo ve svetle sablone. 

grafik.png.62a9f6bb670ea150d08a86bed72e997a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...