Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

@Hardslimer Dokud správci nepřidají do nabídky dole další styly, tak buď zvětšením systémového LPI pro displej, nebo vnucením uživatelského CSS pro server. Když zalistuješ zpátky, vystavoval jsem tady ukázky i zdroják (kde se tvořivosti ohledně písma meze nekladou - i když primárně mě štvaly spíš vertikálně roztahané stránky), zatím bohužel bez reakce.

@Honza.manta Je možné že Bert tu volbu jako admin někde v menu má, ale třeba ho moderátoři přesvědčili že bez “bonzovacího tlačítka” pro plebs budou klidnější prázdniny :speak_cool: ...Na druhou stranu se musí nechat že s přechodem na nový server výrazně ubylo jak východních robotů s viagrou a ruskýma kurvama, tak zbytečně vyhrocených hádek a kravin v inzerci (vidina ovocné diety zjevně funguje líp než “bububu”), takže důvodů k hledání toho čudlíku není tolik B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, jsem zoufalý. Prošel jsem svůj a Manťákův profil, a rozdíly skoro nula. Nic podstatného. Tak jsem se lognul jako Manťák. Tlačítko NAHLÁSIT nikde .... Posílám tento horký brambor (již podruhé) ajťákovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Borci, jsem zoufalý. Prošel jsem svůj a Manťákův profil, a rozdíly skoro nula. Nic podstatného. Tak jsem se lognul jako Manťák. Tlačítko NAHLÁSIT nikde .... Posílám tento horký brambor (již podruhé) ajťákovi.

Tak ty se mi hrabeš v soukromí? To tě bude stát minimálně pivo.🤣:lol2:🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, shaggy napsal:

@Bert, a ked to bonzujem cez Tapatalk, tak to niekomu realne chodi?

Pokud to chodí, měli by to vidět všicni moderátoři. Prosím, v rámci testování bonzni tento můj příspěvek. Mrknu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...