Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Berte, co se třeba mě týká, tak se pravidla hledají špatně. Koukal jsem kde a že jsou u pravidel prodeje. Ale mám za to, že by měl bejt odkaz "po ruce" pořád. Kde začne člověk obvykle takovej dokument / stránku hledat, když vleze na podobnej web? Analogicky třeba tomu, když vleze na eshop? Někde na ráně. Patička je na to podle mě jak dělaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som bol teda opatrny s tym odstranovani bazaru. Ano, pravidla, a kludne adekvatne postihy za nedodrziavanie... Som tu uz nejaky cas, chapem ze bazar je len benefit navyse... a zaroven som ho uz hodne dlho nepouzil, posledne mozno dva roky som kupoval len nove alebo z Chrono24. Ale... myslim ze forum bez toho umre. Chvilu to potrva, novych clenov nebude nic lakat (ano, chapem ze to nema byt dovod, ale nalejme si cisteho vina). Bude nas tu 100ks plkat v ostatnej diskusii o ockovani, 4x4, buzerantoch a Milisovom mustangu, raz za cas sa niekto urazi a odide... . Toto forum je davno pravidelnou sucastou mojho zivota a rad by som aby zilo. A myslim si ze bez bazaru to nepojde. Ale proti tropicke u ovociu za neyposluchnutie niesom, kludne aj dlhsiemu, na vychladnutie, ak niekto nevie co so sebou. 

Dik a Bertovi stastnu ruku pri rozhodovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne si myslim, že čast fora zoskupujúca predaj, kúpu a ost. si vyžaduje premyslenejšiu koncepciu, aby sme sa vyhli zneužitiu fóra kšeftármi a pod. indivíduí. Každopádne zdielam názor, že bez vyššie spomenutých vlákien stráca určitú časť svojho "šarmu" naše fórum. Pre členov vykonávajúcich predaj ako závislú činnosť vytvoriť platenú sekciu, prip. niečo obdobné. Fantázií sa medze nekladú. Určite neodporúčam konať v afekte. Radšej sa na to vyspať a s chladnou hlavou vyniesť výrok ku spokojnosti nás všetkých a nie v poslednom rade v prospech fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...