Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem na foru 13let a nejaky drobny, za tu dobu sem koupil nekolikatery hodinky a pokazdy bylo vse OK, to ze obcas se tam najde blb nebo kseftak je asi normalni. Musim souhlasit s pany predemnou, regulace urcite ano, jak bude slozitejsi, ale bez prodejni sekce cele tohle forum zdechne a bude to velka skoda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, sido napsal:

Ahoj, jsem na foru 13let a nejaky drobny, za tu dobu sem koupil nekolikatery hodinky a pokazdy bylo vse OK, to ze obcas se tam najde blb nebo kseftak je asi normalni. Musim souhlasit s pany predemnou, regulace urcite ano, jak bude slozitejsi, ale bez prodejni sekce cele tohle forum zdechne a bude to velka skoda....

+1

Mrzí mě, že je to tu občas jako na vojně, kvůli průseru minimálního množství exotů, to dnese i slušná většina (tady na Chronomagu to procento slušných lidí beru vzhledem ke zbytku společnosti jako nadprůměrné).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale možnost vzájemné vyměněny (i za peníze) hodinek, je neoddělitelnou součástí chronomagorství a tím i celého fóra... Jestli se plánuje to ukončit, je to poslední hřebíček do rakve fóra... Dál se budou hodinky prodávat na fb a tím tam i většina definitivně přejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Berte.Osobně si myslím,že by jsi to taky neměl rušit.Je to tady takový místní kolorit.Netuším,jestli by to zde zdechlo,či nikoliv.Myslím,že né.Max. by pár lidí odešlo.Spíše prodej a koupě beru jen jako bonus.Je dosti lidí,kteří neumí nakupovat,prodávat na cizích serverech.Bojí se plateb,neumí jazyky,apod.A nedalo by se udělat,že do toho nikdo jiný nevstoupí než ten co prodává a max. módi kdyby se nezdála případně pravost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, rozumím, chápu. Přidám vlastní zkušenost. 95% lidí. které jsem zde poznal, bylo při výměně, prodeji, nebo koupi hodinek.

Pokud tuto sekci zakážeš, fórum tím přijde o polovinu obsahu. Pro někoho více, pro někoho méně.

Přimlouvám se za navrácení zmíněné sekce, třeba se zpřísněním podmínek.

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 3 hodinami, Bert napsal:

Pokud nebude omilostněno vlákno prodej, tak Opravy budou. Teď ale hierarchicky padají pod prodej, a já nebudu (byť třeba na dobu přechodnou) měnit strukturu fóra.

Tak Bert uz naznacil, ze jde o docasnou zalezitost. 

Jinak pujdu asi proti proudu, ale osobne bych bez prodejni sekce dokazal zit uplne v pohode.

Nicmene dokazu si predstavit, ze pro nektere kolegy je to na mrtvici (doslova).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že prodejní vlákno prostě k Chronomagu patří. Sám jsem prodal/koupil několikery hodinky. Chronomag je pro mě zárukou férového jednání. 

Na druhou stranu vnímám, že už nějakou dobu je Chronomag spíše  prodejním serverem než diskusním fórem. Základní vlákna jako Chlubirna, recenze, a mnoho dalších sekci víceméně živoří. 
Vzhledem k tomu, že někteří členové tu obchodují opravdu hodně a dost možná “na kšeft”, jsem pro znovuzavedení placené prodejní sekce, možná změnu pravidel prodeje. 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde v tomto vlákně je asi zamčeno, tak to napíšu sem. 

Za mě změna k lepšímu. Ale: Co děláš s tím, co neprodáš? Můžu (po čase) začít prodávat stejné hodinky znovu? Dalších 10 pokusů a tak furt dokola? 

Hele, a pro nás, co tu prodejní sekci nesledujeme 24/7. Co se tam vlastně přesně stalo? 

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 5etter napsal:

Zde v tomto vlákně je asi zamčeno, tak to napíšu sem. 

Za mě změna k lepšímu. Ale: Co děláš s tím, co neprodáš? Můžu (po čase) začít prodávat stejné hodinky znovu? Dalších 10 pokusů a tak furt dokola? 

Borci, průser, já to vlákno vidím jako odemčené. Řeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...