Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Zrušení prodejní sekce vítám. Kdyby nebyla už dávno, tak bych neprodal bondovky v automatu za 30k a Brajtle Seawolf s tahem za 33k. Mohl jsem dneska bejt klidnej a spokojenej.

Bert vlastně jen odstavil závisláky od drog. Ještě by takhle někdo mohl vypnout knife.cz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tom4 napsal:

Je to dočasné, Bert chce nastavit jiná pravidla. Důvodem byla vášnivá diskuze okolo inzerátu na Rolex. 

Aha, děkuji moc za vysvětlení, trochu jsem nestíhal to tady louskat. . Přeji všem krásný den :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo napsat:
Prodej hodinek Rolex za nižší cenu, než je obvyklé (což u jiných značek obvykle takové turbulence nevyvolává) a následné kecání rejpalů do inzerátu a aukční příhozy zájemců, což je obé v rozporu s pravidly. (Sám jsem to prodejní vlákno nečetl, ale takhle jsem to z indicií pochopil. Jestli blbě, tak se omlouvám. Každej nemá čas číst všechna vlákna a myslím, že požadavek dozvědět se, co tenhle cirkus způsobilo, je zcela legitimní.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Standis napsal:

krásný vánoční dárek, děkujeme Berte 👍 

 

před 16 hodinami, rimidalvlark napsal:

Děkujem ježišku čertoberte.......👍👍✌️👌❤️

 

před 18 hodinami, Standis napsal:

tak a už i zde na fóru, máme svůj PES👍🙄🙁

Klid chlapi! Ono je to jak ve škole, pokud učitel tisíckrát řekne "neopisujte", a ono se nic nestane, tak to ucho se prostě jednou utrhne a pěťoura dostanou všichni bez varování. Čas to zase narovná a pojede se dál. Aspoň všichni víme co se může stát, když se nerespektují pravidla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stává se mi poslední dva dny, že po dopsání příspěvku odkliknu - píše to, že se odesílá, ale nic se neděje a znovu to nabídne odeslání, takhle to udělám dvakrát, třikrát a pořád stejné, pak to násobí odpovědi. Prohlížeč Chrome i Firefox (PC/NTB). Jsem jedinej a blbne mi prohlížeč nebo je to chyba fora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...