Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Protože vlákno řešící Prodejní sekci je zamčeno napíšu svůj myšlenkový prů(jem)chod sem:

Před stanovením jakýchkoliv pravidel je třeba si určit cíl, záměr, který mi ty pravidla pomůžou dosáhnout. Jestli tomu, jako víceméně pasivní člen fóŕa s nějakou 4-letou registrací dobře rozumím, je záměrem změn zamezit nepatřičným/veškerým komentářům v bazaru.

Řeči peněz rozumíme všichni a určitý poplatek má samozřejmě váhu, i když pro každého konkrétní suma znamená něco jiného. Takže nastavení prahu bolestivosti je velice obtížné. Já svým omezeným rozhledem v záměrech admina vidím smysluplnost v jednorázovém poplatku pro každého, kdo chce prodávat/kupovat. Dejme tomu pětikilo. Poplatek by byl doživotní, resp. do udělení banu. Po jeho uplynutí by se poplatek pro takového člena z-xy-násobil. Toto je konkrétní postih pro konkrétního narušitele. Vůbec se neorijentuji v následné legislativě (danění příjmů) a možná by to šlo zjednodušit a odvádět tuto částku jako dar. Pokud by měl být vybírán poplatek za prodej, tak bych šmudláky do pár tisíc oprostil, hodinky do dvacky za 100Kč, do pajsky xy ... atd...  Poplatek by se stanovoval z první inzerované ceny.

Samozřejmě si uvědomuji vhodnost nechat do bazaru nakukovat i ostatní zdarma pro pokochání a rozvinutí chronobundu. Pokud by existoval inzertní formulář sestávající z částí: -  hlavička. - fotky, - popis (záruka, stav, servisy), - cena..., tak by se snad dalo ošetřit nepřihlášeným (s nezaplaceným poplatkem) do prodejní sekce zobrazovat jen hlavičku s fotodokumentací.

Edit: neuhrazení prodejního poplatku = propadnutí jednorázového poplatku

Upraveno uživatelem space
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mlsoun1 napsal:

Zase se mi dosti dlouho načítají fota a to je už dosti zmenšuji.

Tak to je ještě v pohodě, mě to dneska načítá obsah, tedy "nepřečtené" do prázdna, povede se to až na 10 i 15 pokus. Jinak to napíše - viz. screen.

 

Snímek obrazovky 2020-12-26 194344.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to se taky stává, někdy méně, někdy více "intenzivně" (https://forum.chronomag.cz/topic/137789-upgrade-fóra/?do=findComment&comment=2603036). Třeba dneska více. Je otázka, jestli to nezvládá platforma, na které fórum běží, nebo třeba technické prostředky poskytovatele hostingu.

 

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to se mi v poslední době stává taky. Musím kliknout na "úvodní stránka" a pak opět  na "nepřečtené" a většinou to pomůže. Když ne, kašlu na to a vrátím se za chvilku.

A stává se mi to taky při dlouhým načítání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, v noci jsem provedl upgrade Chronomagu na aktuální verzi Invision Community systému.
Mělo by to zalepit spoustu chyb a zpříjemnit ovládání.
Možná pozorujete změny vzhledu; věřím že na mnoho z nich se dá bez problému zvyknout.

Prosím o hlášení věcí které vám připadají jako chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to zlepší chod fóra, prima. Ale pokud jde o estetiku (mobilní verze), nemůžu se zbavit dojmu, že ještě dva nebo tři upgrady a bude to vypadat jak z Corelu v půlce devadesátek :DBubliny s infem o počtu příspěvků na mobilu nečitelný (červenà na tmavě šedý), zelený upozornění SZ na modrým skinu, logo nabouraný do ikony menu... 

... ale to nejsou chyby, takže  už mlčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vit napsal:

Prosím o info:
1) jak vypnout postranní panel (červená šipka)
2) jak nastavit, aby žlutě znázorněná oblast byla přes celou šířku prohlížeče - vyznačeno zeleně

Dej si motiv vzhledu "světlý bez sloupečku" a máš klid. Kdo používá tmavej motiv (jako já) tak je v pr... ehm, v nevýhodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Americkej napsal:

Dej si motiv vzhledu "světlý bez sloupečku" a máš klid. Kdo používá tmavej motiv (jako já) tak je v pr... ehm, v nevýhodě.

Děkuju.

Pro zoufalce jako já, kteří tuto volbu hledali 5minut nahoře v menu nastavení doplním, že je to dole:

obrazek.thumb.png.523d34f114582e97ed8dd6f707495b71.png

OK, problém s červenou šipkou vyřešen.
Jak nastavit to roztažení?
jak nastavit, aby žlutě znázorněná oblast byla přes celou šířku prohlížeče - vyznačeno zeleně
(prosím ne přes CTRL+kolečko, to mám potom 3cm vysoké písmo ...)

před 1 hodinou, Vit napsal:

Prosím o info:
1) jak vypnout postranní panel (červená šipka)
2) jak nastavit, aby žlutě znázorněná oblast byla přes celou šířku prohlížeče - vyznačeno zeleně

 

forum.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...