Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Před hodinou, wawrik napsal:

Súhlas.

Mimochodom, ako je debata o rýchlosti a nezobrazovaní príspevkov... Začalo to blbnúť naraz. Stalo sa mi ešte v nedeľu, že mi prišiel email o novom príspevku vo vlákne Výstup do .c Everestu..., ale v žiadnom slede aktivít sa nezobrazoval. Pritom keď som to vlákno vyhľadal ručne cez Procházet-Fóra..., tak tam ten príspevok bol. Celé vlákno sa znova začalo v Slede aktivít zobrazovať až potom, čo tam pribudol ďalší príspevok. Nereplikovateľná chyba, odvtedy zasa OK.

Jo, a vo vlastnom slede aktivít to občas vypisuje pekné hausnumerá. Rekord bolo číslo so sedemnástimi číslicami. Ak to zobrazovanie sledov má na starosti nejaký plugin, je pekne zabugovaný.

 

Tohle se mi děje taky, ale už poměrně dlouho a zcela nahodile. Vypozoroval jsem ale, že se to poměrně často stalo, když byl v příspěvku obrázek, na kterej jsem kliknul, abych si ho prohlídnul, jestli je to ovšem pravidlem, jsem nezjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nešlo by něco udělat s tím vyhledáváním. Jak  v sekci prodám, kde mi to nenajde všechny hodinky stejného jména, tak i v sekci hodnocení prodávajících/kupujících, kde mi to vůbec některé členy nenajde (třeba můj nick nejde vyhledat). Díky I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, igor261069 napsal:

Ahoj, nešlo by něco udělat s tím vyhledáváním. Jak  v sekci prodám, kde mi to nenajde všechny hodinky stejného jména, tak i v sekci hodnocení prodávajících/kupujících, kde mi to vůbec některé členy nenajde (třeba můj nick nejde vyhledat). Díky I.

Jsem tady prisel presne s tim stejnym, nenachazim jmena lidi v sekci hodnoceni, tzn zadam svuj nick a nenajde mi to vubec nic. Zkousel jsem i nicky lidi, ktere tam vidim primo na prvni strance a tedy bezpecne tam jsou a ani je mi to nevyhleda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontroloval jsem vyhledávání, a ukázalo se, že to asi způsobil můj patch na streamy.
Modifikoval jsem ho. Vyhledávání by mělo být v pořádku.
Dejte prosím vědět, jestli se něco nepokazilo s těmi streamy (Aktivity, všechny aktivity, nepřečtené)... zadání bylo, aby se jednotlivé komentáře v rámci vláken neopakovaly.

Podle všeho je to tohle nastavení sledů:

include_comments.png
A nastavil jsem ho i defaulntímu sledu (Všechny aktivity)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontroloval jsem vyhledávání, a ukázalo se, že to asi způsobil můj patch na streamy.
Modifikoval jsem ho. Vyhledávání by mělo být v pořádku.
Dejte prosím vědět, jestli se něco nepokazilo s těmi streamy (Aktivity, všechny aktivity, nepřečtené)... zadání bylo, aby se jednotlivé komentáře v rámci vláken neopakovaly.
Podle všeho je to tohle nastavení sledů:
include_comments.png.d9955ce01c224e2338327e31e4b845cc.png
A nastavil jsem ho i defaulntímu sledu (Všechny aktivity)

Diky, potvrzuju ze uz funguje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 15 hodinami, geometr napsal:

Poslední dobou mi tohle začíná fakt silně vadit, děje se to bez ohledu na typ připojení a platformu a i v sobotu navečer, kdy mám za to, že je tu relativně mrtvo (ve srovnání se všedním dnem dopoledne):

Ahoj, dík za nahlášení - dle reakcí to asi trápí všechny :)

Chápu-li správně: není to nějaký konkrétní sled aktivit, ale občas se u některého či více sledů stane, že jsou nějakou dobu vyprázdněné.

Doba by mohla být kvantovatelná 15min, což je myslím platnost cache.

Zatím to vypadá jako výkonnostní problém; proberu to s @Bert

Mimochodem - na menší aktivitu v podvečer se nedá spoléhat, pro Chronomag je špička 8:00-23:00 (níže je graf počtu uživatelů, který ale nemusí odpovídat zatížení serveru - některé činnosti jsou prostě mnohem náročnější než jiné)

chronomag_users.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...