Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

před 50 minutami, adasek napsal:

Ahoj, dík za nahlášení - dle reakcí to asi trápí všechny :)
Chápu-li správně: není to nějaký konkrétní sled aktivit, ale občas se u některého či více sledů stane, že jsou nějakou dobu vyprázdněné.

chronomag_users.png

Jj, přesně tak to je. "Řešení" pro uživatele je, jak píše Bandi, buď refresh nebo otveření libovolnýho vlákna a pak to - někdy - naskočí.

Jinak (sorry za OT) jsem si říkal, co mi tu grafy připomínají. A ono slona v hadovi.

MP.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost často, třeba minimálně jednou denně a někdy mi to nechá čekat dost dlouho Nešlo by s tím zobrazením nepřečtených příspěvků něco udělat definitivně?

A to nepočítám ukládání příspěvků, někdy to jde, ale někdy se ukládají ne v rámci vteřin, ale v rámci minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si začínám myslet, že tato platforma je neohrabaná a možná to nebyla úplně šťastná volba. 

A taky si myslím, že bude i něco na tom, co psal před časem Radek. Začal jsem pozorovat, jak ubejvá baterka na mobilu ve srovnání s tím, když se pohybuju na jiných stránkách, např. zpravodajských a baterka ubývá minimálně 1,5 krát rychleji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kolem 10:20 zobrazeni neprecteneho obsahu bez sance. Nekolikrat precteno pres uvodni stranku a jednotliva vlakna, pak sem na 10 minut odesel uplne, vratil se, znova pokusy a znova nic. Zkratka "ani ocko nenasadis!".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak jeste neco, byt se to mozna resilo (anebo to delam blbe). 

1. Editace odeslanejch prispevku.

2. V prispevku je citace jinyho, strasiho, prispevku. Kdyz jsem se driv chtel podivat primo na citovanej prispevek, byl tam sipka, kterou tam ted nekdy vidim a nekdy ne. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Karussell napsal:

@adasek opet hlasim stejny problem u kolegy @igor261069, trva od vcerejsiho pozdniho vecera. Diky...

Děkuju za nahlášení, opravil jsem to.
Vypadá to na nějakou chybu v Tapatalk pluginu (uvnitř fóra) - jeho restartem se situace napravila. Bohužel novou verzi namají a nevím zda o chybě vědí, nahlásím jim to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, adasek napsal:

Děkuju za nahlášení, opravil jsem to.
Vypadá to na nějakou chybu v Tapatalk pluginu (uvnitř fóra) - jeho restartem se situace napravila. Bohužel novou verzi namají a nevím zda o chybě vědí, nahlásím jim to.

Adasku, tapa dělá bordel pořád. Nešlo by přechodně znemožnit užití fóra s tapatalkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...