Jump to content

*** UPGRADE FÓRA ***

Recommended Posts

Ahoj, jsem na foru 13let a nejaky drobny, za tu dobu sem koupil nekolikatery hodinky a pokazdy bylo vse OK, to ze obcas se tam najde blb nebo kseftak je asi normalni. Musim souhlasit s pany predemnou, regulace urcite ano, jak bude slozitejsi, ale bez prodejni sekce cele tohle forum zdechne a bude to velka skoda....

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Frostie: Néé :-)  Tak jako všichni víme, že ty překlady SW do češtiny bejvaj někdy v lepším případě vtipný, jindy tristní, no a tady to skončilo vystavením soukromých zpráv do světa, chybička se vloud

Dal by se zrušit potvrzovcí dialog po kliknutí na "Označit fórum za přečtené"? Díky

Vono to hraje :)  

před 13 minutami, sido napsal:

Ahoj, jsem na foru 13let a nejaky drobny, za tu dobu sem koupil nekolikatery hodinky a pokazdy bylo vse OK, to ze obcas se tam najde blb nebo kseftak je asi normalni. Musim souhlasit s pany predemnou, regulace urcite ano, jak bude slozitejsi, ale bez prodejni sekce cele tohle forum zdechne a bude to velka skoda....

+1

Mrzí mě, že je to tu občas jako na vojně, kvůli průseru minimálního množství exotů, to dnese i slušná většina (tady na Chronomagu to procento slušných lidí beru vzhledem ke zbytku společnosti jako nadprůměrné).

Edited by Vit

Sorry ale možnost vzájemné vyměněny (i za peníze) hodinek, je neoddělitelnou součástí chronomagorství a tím i celého fóra... Jestli se plánuje to ukončit, je to poslední hřebíček do rakve fóra... Dál se budou hodinky prodávat na fb a tím tam i většina definitivně přejde...

Ahoj Berte.Osobně si myslím,že by jsi to taky neměl rušit.Je to tady takový místní kolorit.Netuším,jestli by to zde zdechlo,či nikoliv.Myslím,že né.Max. by pár lidí odešlo.Spíše prodej a koupě beru jen jako bonus.Je dosti lidí,kteří neumí nakupovat,prodávat na cizích serverech.Bojí se plateb,neumí jazyky,apod.A nedalo by se udělat,že do toho nikdo jiný nevstoupí než ten co prodává a max. módi kdyby se nezdála případně pravost?

Berte, rozumím, chápu. Přidám vlastní zkušenost. 95% lidí. které jsem zde poznal, bylo při výměně, prodeji, nebo koupi hodinek.

Pokud tuto sekci zakážeš, fórum tím přijde o polovinu obsahu. Pro někoho více, pro někoho méně.

Přimlouvám se za navrácení zmíněné sekce, třeba se zpřísněním podmínek.

S.

před 3 hodinami, Bert napsal:

Pokud nebude omilostněno vlákno prodej, tak Opravy budou. Teď ale hierarchicky padají pod prodej, a já nebudu (byť třeba na dobu přechodnou) měnit strukturu fóra.

Tak Bert uz naznacil, ze jde o docasnou zalezitost. 

Jinak pujdu asi proti proudu, ale osobne bych bez prodejni sekce dokazal zit uplne v pohode.

Nicmene dokazu si predstavit, ze pro nektere kolegy je to na mrtvici (doslova).

Je pravda, že prodejní vlákno prostě k Chronomagu patří. Sám jsem prodal/koupil několikery hodinky. Chronomag je pro mě zárukou férového jednání. 

Na druhou stranu vnímám, že už nějakou dobu je Chronomag spíše  prodejním serverem než diskusním fórem. Základní vlákna jako Chlubirna, recenze, a mnoho dalších sekci víceméně živoří. 
Vzhledem k tomu, že někteří členové tu obchodují opravdu hodně a dost možná “na kšeft”, jsem pro znovuzavedení placené prodejní sekce, možná změnu pravidel prodeje. 

Hlavně si borci uvědomte, že toto fórum je Bertovým soukromým majetkem a může s ním nakládat, jak chce. Nám se to nemusí líbit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat.

Zde v tomto vlákně je asi zamčeno, tak to napíšu sem. 

Za mě změna k lepšímu. Ale: Co děláš s tím, co neprodáš? Můžu (po čase) začít prodávat stejné hodinky znovu? Dalších 10 pokusů a tak furt dokola? 

Hele, a pro nás, co tu prodejní sekci nesledujeme 24/7. Co se tam vlastně přesně stalo? 

Edited by 5etter
před 4 minutami, 5etter napsal:

Zde v tomto vlákně je asi zamčeno, tak to napíšu sem. 

Za mě změna k lepšímu. Ale: Co děláš s tím, co neprodáš? Můžu (po čase) začít prodávat stejné hodinky znovu? Dalších 10 pokusů a tak furt dokola? 

Borci, průser, já to vlákno vidím jako odemčené. Řeším.

Dík. Omlouvám se, ale ta nemožnost přispívat byla nastavena dost hluboko v systému, a nebylo to vidět ve vlákně samotném. A je asi jasné, že já se svými právy jsem si tam beztrestně psal, co jsem chtěl, ničeho zlého netuše 🙂