Přejít na obsah

*** UPGRADE FÓRA ***


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Radimk napsal:

Prosím o nastavení přístupu do tématu, kdy není nutno se trefit na malou tečku před názvem, ale stačí klepnout na název fóra a přejde mi to na první nepřečtený příspěvek.

Řešeno i u předchozí změny vzhledu.

Díky.

Jinak OK.

 

To si nastav sam u sebe v nastaveni uctu:

image.png.48b06a2c11867f50ebaf48b2322999b1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, orol napsal:

Mám si někde něco nastavit, aby se mi nezobrazovaly všechny nepřečtené příspěvky, ale jenom vlákna s nepřečteným příspěvkem?

upgrade.jpg.886935a32fc0041ca1595289633a6b22.jpg

Děkuji.

Taky hledám a nenacházím 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to stejně, jako kolegovi nahoře zobrazuje i ve sledovaných nikoli v jednotném vlákně, ale rozházené dle příspěvků pod sebou.

A osobně se přimlouvám za změnu barvy bubliny oznamující příchozí SZ zpět na červenou. Díky.

 

Snímek obrazovky 2021-01-06 092120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Vit said:

Prosím o info:
1) jak vypnout postranní panel (červená šipka)
2) jak nastavit, aby žlutě znázorněná oblast byla přes celou šířku prohlížeče - vyznačeno zeleně

 

forum.jpg

Som ten bocny panel zabil cez uBlock... Asi nie riesenie pre kazdeho, ale co ine robit, ked si clovek nechce vypalit sietnicu bielou temou...

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vit napsal:

1) jak vypnout postranní panel (červená šipka)
2) jak nastavit, aby žlutě znázorněná oblast byla přes celou šířku prohlížeče - vyznačeno zeleně

Děkuju @Americkej za odpověď na 1), je to přesně tak - verze bez sloupečku je speciální vzhled. V tmavé v tuto chvíli není, protože každé nové téma vzhledu zvyšuje náročnost údržby.

2) Bojím se že šířka je omezená kvůli typografickým pravidlům (příliš dlouhé řádky se obtížně čtou) a že to tak dneska mají (skoro) všechny weby.

Barva tagů mi nepřijde úplně šťastná, i v tmavém i ve světlém vzhledu, tak na to se ještě juknu.@Radimk : Je to naštěstí nastavitelné pro každého uživatele zvlášť; upgrade možná tvoje nastavení restartoval. Mělo by to být tady:

content_novy.png

Edit: Updatoval jsem i češtinu a dal do ní všechny naše specifické změny které jsme udělali při minulém velkém Upgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, orol napsal:

Mám si někde něco nastavit, aby se mi nezobrazovaly všechny nepřečtené příspěvky, ale jenom vlákna s nepřečteným příspěvkem?

upgrade.jpg.886935a32fc0041ca1595289633a6b22.jpg

Děkuji.

 

před 46 minutami, nickolas napsal:

Taky hledám a nenacházím 🤷‍♀️

 

před 26 minutami, Sphinxx napsal:

Mně se to stejně, jako kolegovi nahoře zobrazuje i ve sledovaných nikoli v jednotném vlákně, ale rozházené dle příspěvků pod sebou.

A osobně se přimlouvám za změnu barvy bubliny oznamující příchozí SZ zpět na červenou. Díky.

 

Snímek obrazovky 2021-01-06 092120.jpg

Tohle se mi taky nedaří vyřešit / nastavit. Pokud to nejde nastavit, bude to nejspíš nějaká vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martar napsal:

A koukám, bejde editovat příspěvek. To už chyba je.

Ty nečitelný bubliny jsou tagy, pardon.

 

Úprava příspěvku (a také sdílení) je přes tři tečky vpravo od jména (jsem teda na mobilu).

U PC taky, jsou u příspěvku úplně vpravo nahoře.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, shaggy napsal:

Som ten bocny panel zabil cez uBlock... Asi nie riesenie pre kazdeho, ale co ine robit, ked si clovek nechce vypalit sietnicu bielou temou...

Prosím o trochu podrobnější návod, uBlock je mi neznámou a metodou pokus-omyl se zatím nedaří.

E: když dám zapnout likvidaci prvků a vvyblokuju všechna pole sloupečku, levá část stále zůstane utiskovaná, vpravo jen prázdný podklad.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, filltos napsal:

Pravý tlačítko na tom co chceš blokovat a dej tam v nabídce blokovat prvek a pak jen vytvořit a je to.

Díky! Mám tmavej bez sloupečku a jsem spokojenej parchant 🙂

E: A jako bonus jsem odpráskl tu děsnou tabuli v prodejní sekci.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten boční panel jde někde vypnout (mám ho vypnutej, nezobrazuje se mi). Jsem teď na mobilu, až budu na PC, mrknu na to.
Mám to: Dole nastavit motiv vzhledu na "Světlý bez sloupečku".
Lenze my chceme tmavy bez stĺpčeka a taka moznost zial nie je.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Honza.manta napsal:

Taky se mi zobrazují všechny nepřečtené příspěvky chronologicky a ne po vláknech. Je to dost opruz.

Nedaří se mi to nastavit a takhle je to nepoužitelné. Zaškrtnul jsem to políčko v nastavení, co tady bylo jako ukázáno (přejít na komentáře, které jsem nečetl) a zobrazuje se to pořád stejně blbě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hasňa, to jsou dva ruzne problemy. To co jsem zminoval ja (a pak adasek) je nastaveni, abys po kliknuti na nazev vlakna skocil na posledni prispevek a nikoliv na prvni a nemusel klikat na tu "tecku".

Trochu se obavam, ze druhy problem (zobrazovani neprectenych prispevku v activity streamu) neni problem, ale vlastnost. Neco malo jsem cetl v reakcich na novinky u te verze fora u nich a vypada to, ze to tak chteli. Ale treba se to povede nejak vymyslet.

EDIT: Ale jinak musim rict, se mi to rozhodne prijde cele rychlejsi. Takze diky!

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...