Jump to content

*** UPGRADE FÓRA ***

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Frostie: Néé :-)  Tak jako všichni víme, že ty překlady SW do češtiny bejvaj někdy v lepším případě vtipný, jindy tristní, no a tady to skončilo vystavením soukromých zpráv do světa, chybička se vloud

Dal by se zrušit potvrzovcí dialog po kliknutí na "Označit fórum za přečtené"? Díky

Vono to hraje :)  

Dnes už asi patnáct minut nejde načíst obsah, ani klasický, ani sledovaný. Vím, že proběhla nějaká akce, tak jen hlásím, že to u mě nefunguje.

Já už zase nemůžu na nepřečtený obsah. Už asi od 16:00. Má to taky někdo?

Indexování doběhlo a aktivity by měly funkční.
Zdá se mi ale, že ten elasticsearch server je na hraně s výkonem - pokud se objeví výpadky, zejména v dobách špičky (18-22), prosím reportujte.

Sorry chlapci, ale je to peklo. Na prvni pohled to facha ok. Hlavni stranka, prechody z ni na jednotliva temeta ok. Ale v zasade od prechodu na novy system je prohlizeni pres sledy “nove”, nebo jak to specifikovat, opravdu tragicke. Hovno tomu rozumim, ale skoro si myslim, ze to bude nejaka kravina ktera to zpusobuje. Hlavni stranka se vzdy nacte dobre a klik z ni na konkretni vlakno je taky ok. Jen ta funkcionalita “neprectene” ma nejake aua. 

Taky mi to nefunguje už dobrou hodinu ... přes den to šlo relativně v pohodě. Teď už se nenačte nepřečtený obsah prakticky vůbec, jen prokliky přes hlavní obsah.

před 6 minutami, Sphinxx napsal:

Taky mi to nefunguje už dobrou hodinu ... přes den to šlo relativně v pohodě. Teď už se nenačte nepřečtený obsah prakticky vůbec, jen prokliky přes hlavní obsah.

Taky tak

Borci, právě jsem se domluvil s Adaskem,že přecházíme na jiného poskytovatele této vyhledávací služby.

Reakce na dění v Hodinky a ženy:

Blbej dotaz: A nešla by ta věková verifikace udělat (třeba jen pro dané vlákno)? Předem se omlouvám, fakt nevím, co to obnáší. Vím ale, že vstupu dětí to stejně nezabrání. A ježto je chronomag i o různých jiných pánských hračkách, než jen hodinkách (sorry holky!) :D

• 4 weeks later...