Přejít na obsah

Tématické týdny vašich digitálních zápěstí


jendazhor

Doporučené příspěvky

Před hodinou, casiotron napsal:

Určitě sem patří i Casio DW-3000, modul 548.

Můj zatím nedostižný sen, právě vypadlý z výrobní linky. Jak jinak. Ten tu má připravený piedestal.

Před hodinou, casiotron napsal:

A také W-30, modul 152.

Dva plavci na jedněch hodinkách, ty sem taky musí patřit.

před 57 minutami, Gombo napsal:

 

A Gombo, nám plebejcům, zase rozšiřuje obzory. Bereme i 30 M, obzvláště když mají v logu rybu a na sobě Poseidona, nebo kdo to má být.
Helemese, tyhle Piratrony tvarem nápadně připomínají Casia DW-1000.
No jo, ty bych sem vlastně mohl hodit taky, vždyť ony mají na sobě plavajzlíka se šnorchlem...

Casio-DW-1000-lo.jpg

Upraveno uživatelem jendazhor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 708
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

> Ulin.uj: Tos vystihl. Zrovna jsem si před několika dny na tenhle model vzpomněl. Ještě před pár lety je prodávali nové za poměrně nízké ceny a byl to takový přehlížený model. Asi kvůli tomu brutálnímu vzhledu a absenci nápisu G-shock. Ale modul je to celkem povedený, má všechny potřebné základní funkce a je jednoduše ovladatelný s přehledným displejem. Takový levný pracant do nepohody, řekl bych. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tyhle Gombovi staré kousky, napadá mě otázka, kdy a kdo asi přišel se symbolem mečouna (teda doufám, že to má být on) jako reprezentanta voděodolnosti hodinek. A proč právě on. Možná kvůli jeho "hloubkomilnosti" a taky možná díky dravě působícímu tělu.

Teda kdyby to někoho snad zajímalo, tak wiki o mečounovi říká: "
Mečoun obecný (Xiphias gladius) je jediný druh z čeledi mečounovitých a tvoří tak celou tuto čeleď.
Je to až 455 
cm dlouhá a téměř 650kilogramová ryba žijící v oceánech do hloubky až 800 m. Často vyskakuje nad hladinu. Plave rychlostí až 100 km/h.

To jen pro úplnost. A taky, kdo z nás to má – vlastní čeleď... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem neco vybral...
Sanyo solar jsou super -osazeno accu MT920 ,
nesolar v plastu mnel napis 50WR asi (dualtime, stopky, timer) a jedna f-ce co nechapu meni se od 030 do 180 po peti a je za tim napsano PC -co je to? vi kdo?
Citizen rok nevim, ale jdou od 1985 po 2035 nastavit.

Casii tu je prehrsel(tak stejne nema cenu davat znovu) , tak zkusim jeste neco jineho najit, v ramci inspirace nade mnou...  
 

1.jpg

s2.jpg

s1.jpg

c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, akai napsal:

Taky sem neco vybral...
Sanyo solar jsou super -osazeno accu MT920 ,
nesolar v plastu mnel napis 50WR asi (dualtime, stopky, timer) a jedna f-ce co nechapu meni se od 030 do 180 po peti a je za tim napsano PC -co je to? vi kdo?
Citizen rok nevim, ale jdou od 1985 po 2035 nastavit.

Casii tu je prehrsel(tak stejne nema cenu davat znovu) , tak zkusim jeste neco jineho najit, v ramci inspirace nade mnou...  
 

 

 

 

 

To by mohla být funkce "pace" něco jako digitální metronom. Číslo by mohlo být počet "pípnutí" za minutu. Dobré pro udržení tempa třeba při běhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, t2 napsal:

To by mohla být funkce "pace" něco jako digitální metronom. Číslo by mohlo být počet "pípnutí" za minutu. Dobré pro udržení tempa třeba při běhu.

Jo, T2 má možná pravdu, rozsahem nastavení by to odpovídalo. Mívaly to třeba starší Jogging Casia s "počítadlem kroků", které tehdy ještě neměly senzory, ale pípaly do kroku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, jendazhor napsal:

Když vidím tyhle Gombovi staré kousky, napadá mě otázka, kdy a kdo asi přišel se symbolem mečouna (teda doufám, že to má být on) jako reprezentanta voděodolnosti hodinek. A proč právě on. Možná kvůli jeho "hloubkomilnosti" a taky možná díky dravě působícímu tělu.

Teda kdyby to někoho snad zajímalo, tak wiki o mečounovi říká: "
Mečoun obecný (Xiphias gladius) je jediný druh z čeledi mečounovitých a tvoří tak celou tuto čeleď.
Je to až 455 
cm dlouhá a téměř 650kilogramová ryba žijící v oceánech do hloubky až 800 m. Často vyskakuje nad hladinu. Plave rychlostí až 100 km/h.

To jen pro úplnost. A taky, kdo z nás to má – vlastní čeleď... :)

Na Casio je to Marlin, tedy v češtině Marlín modrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, t2 napsal:

To by mohla být funkce "pace" něco jako digitální metronom. Číslo by mohlo být počet "pípnutí" za minutu. Dobré pro udržení tempa třeba při běhu.

To bude určitě Pacer, na Casio J-30W, J-100 nebo j-50 a dalších je to stejné nebo podobné. Měl jsem i jedny Meister - Anker, kde byla tato funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, t2 napsal:

To by mohla být funkce "pace" něco jako digitální metronom. Číslo by mohlo být počet "pípnutí" za minutu. Dobré pro udržení tempa třeba při běhu.

 

před 9 hodinami, jendazhor napsal:

Jo, T2 má možná pravdu, rozsahem nastavení by to odpovídalo. Mívaly to třeba starší Jogging Casia s "počítadlem kroků", které tehdy ještě neměly senzory, ale pípaly do kroku...

 

před 21 minutami, casiotron napsal:

To bude určitě Pacer, na Casio J-30W, J-100 nebo j-50 a dalších je to stejné nebo podobné. Měl jsem i jedny Meister - Anker, kde byla tato funkce.

jj diky, mate pravdu je to ono. Ja mel vetsinou nizke nastaveni a ty dve vteriny pri 30 nepockal a mackal dal, takze pipnuti sem neuslysel...

Jinak ja vedel, ze mam taky neco noname s rybou -dokonce dvema !!! + extra hrdy stitek WR 30 ...
+ jeste Sanyo jinak...
a jedny primo na tento ucel delane...

z.jpg

y.jpg

x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, casiotron napsal:

Na Casio je to Marlin, tedy v češtině Marlín modrý.

Díky Casiotronovi. Musím tedy aktualizovat ichtyologické informace ohledně ryby na Casio potápkách (taky mě to mohlo napadnout, když se těm modelům říká "Marlin"...). Já ho tedy znám spíš pod názvem Plachetník.

Wiki říká:
Marlín modrý (Makaira nigricans) nebo také plachetník modrý je paprskoploutvá mořská ryba.
Vědecký název ryby pochází z řeckého výrazu μαχαίρα, což znamená „meč“ – dostala ho podle ostrého bodce vyrůstajícího z horní čelisti. Tento výrůstek dosahuje až metrové délky a má okrouhlý průřez, zatímco mečoun obecný ho má zploštělý.
A taky malá zajímavost:
Marlín modrý je národním zvířecím symbolem Baham a je vyobrazen i v jejich státním znaku. Máváme, Viktore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, akai napsal:

Jinak ja vedel, ze mam taky neco noname s rybou -dokonce dvema !!! + extra hrdy stitek WR 30 ...

Čím víc ryb..., to je jako čím víc pruhů..., to je jasný :)

Tyhle Sanyo jsou pěkný, střídmý a placatý hranáče, jak mám rád. A co že je to za model?

Aqualand, to už je klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...