Přejít na obsah

Tématické týdny vašich digitálních zápěstí


jendazhor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 708
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, jo, jo, já věděl, že někdo nezklame. Výborně. 

Tím popiskem "Shock sensor" zřejmě myslí dvě oddělené věci. Odolnost proti nárazu a teplotní čidlo.
Nebo se pletu a je to nějaký senzor síly úderu, jako u Casio JG-300, JG-310?
A mají nějaké speciální "lyžařské" funkce, nebo jen ten obrázek?

No, možná by si tvé SKX-1000 zasloužily baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, casiotron napsal:

Přece jen jedno foto SUF-100 mám.

Pánové, děláte radost mě a doufám, že i ostatním.

Co můžou být víc surfařské diginy, než řada Casií SUF, která to má napsané přímo na těle ("Surfing Timer") a ještě má u toho tři vlnky? Krása. A ty barvičky. Úplně z toho jdu do plavek!
A ukázky SKX řady ("Ski Watch")... Krásní lyžaři.  A v barevnosti si nezadají s řadou SUF. 

Tady ty zkratky modelových řad Casia hezky dávají smysl. 
Co je to za modelové roky? Podle barevnosti konec osmdesátek, nebo začátek devadesátek? Se mi to nechce hledat v dobových katalozích, lenost stárnoucího muže...
Zachránili jste to tady.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gombo napsal:

Hladal som v utrobach suflikov, ale nic na tuto temu som nenasiel. Vyhrabal som jedny bolave jachtarske, ale tuto temu uz sme mali a jedny na neurcene pouzitie.

Gombo, ty jachtařské ana-digi sice už mají zpoždění, ale zase jsou celkem zajímavé.

A model W-729 je zase za filmovou hvězdu. Údajně je nosil Morgan Freeman ve filmu "Zlodějská partie" (Thick as Thieves). Alespoň to tvrdí tady, film jsem neviděl.
Těžko říct, jakého konkrétního zaměření je podle výrobce zrovna tenhle model. Možná když by někdo našel prospekt nebo katalog, jak zmiňoval "Olin.uj".

Ale každopádně taky dík za příspěvek. Už to tu zase žije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný. Tomu říkám "grafické displeje". Ukázka, jak z obyčejného černobílého displeje udělat "barevný".
Vzpomínám si, jak kdysi v těch maringotkách s hracími automaty (hra za 5 Kčs) mívali klasické CRT obrazovky "obarvené" fóliemi umístěnými přes krycí sklo obrazovky.
Pokud na tom automatu byla jen jedna hra, dalo se to taky nápaditě dobarvit. Ovšem tam měli výhodu, že CRT obrazovky svítí, takže bílý objekt na černém pozadí krásně barevně svítil skrz fólii. Jen technická odbočka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, oni jiných barev zobrazení na displeji docilovali jinou barvou polarizační fólie. Teoreticky by pak mohly být různě barevné i jen části jednoduchých displejů, pokud by se zkombinovaly různé tvary polarizačních fólií na jednom displeji.
Různobarevné displeje pak byly na modelech s vícevrstvými displeji. Čitelnost takových jiných, než černých, barev nebyla úplně ideální. Ale zase to vypadalo cool...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na další týden ještě jednou tak trochu sport:

Týdenní digi téma č. 12: RYBÁŘI A LOVCI (do 12. 7. 2020)
Prostě ty digitálky (nebo ana-digi), které se tváří jako určené pro rybáře nebo lovce.

Ať už mají nějaké pro tyto účely určené funkce, nebo je tak výrobce jen propagoval :)

Tak "zalovte" ve vašich sbírkách!!

---
Na výkop tu mám jedinou možnost – ana-digi Casio AMW -700 Fishing Gear s modulem 3768 někde z roku 2005. Takže mlaďoši.
Všechny možné funkce, včetně těch astro a samozřejmě rybičky. Téměř totožný model s modulem 3769 má místo rybiček tlapičky... Takže by sem taky patřily, jsou pro totiž pro lovce.
Věřím, že pokud by se ČR jevilo Japoncům jako dostatečně velký trh, určitě by pro nás vyrobili model třeba s houbičkama...
Jinak jsou to takoví dělníci v celonerezu, s minerálním sklem, vodotěsností 10 ATM a pěkným displejem, který je ale hrozně malinký.

 

Casio-AMW-700-lo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na začátku každého týdne čekám, jaké bude vypsané téma, ale většinou se to pořád točí tak nějak v kruhu. Zpravidla do těch témat vychází stále jen hodinky příliš mladé a pro mě nezajímavých tvarů. Ale tak... Zjevně máš k těmto typům hodinek větší vztah, což samozřejmě respektuji. Je to tvoje vlákno. 

Už se těším na avizované, tak trochu jinak pojaté téma hodinek s melodiemi nebo jiným zvukovým signálem. Tam bude prostor pro skutečnou pestrost typů, stáří i tvarů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...