Přejít na obsah

Portugieser 2020 Kolekce


elo

Doporučené příspěvky

Ahoj, před několika hodinami IWC publikovalo na YouTube několik videí, které představují novou podobu Portugieser kolekce.

Krátký přehled:

Trochu delší přehled:

Přehled více komplikovaných kousků:

Portugieser Perpetual Calendar 44 Boutique Edition:

Portugieser Perpetual Calendar 42:

Portugieser Chronograph:

Portugieser Yacht Club Chronograph:

Portugieser Automatic 40:

Dále přidávám několik rozhovorů s Christianem Knoopem (Creative Director):

Heritage & Design of the Portugieser collection - Icons & rarity:

Heritage & Design of the Portugieser collection - Small automatic:

Heritage & Design of the Portugieser collection - Chronograph:

Heritage & Design of the Portugieser collection - Sport meets Luxury:

Heritage & Design of the Portugieser collection: Making the best even better:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
před 9 minutami, Petr72 napsal:

Fotecka neni ?😀

Fúú, to nie. No tie hodinky mi neprídu fotogenické a v skutočnosti vyzerajú ešte lepšie, ako na fotkách. Skúšal som chronograf - biely cifer s modrými ručičkami a indexami (a remienkom) a asi ich milujem 😄 😄 No obávam sa, že ich pôjdem ešte raz vyskúšať, či je to fakt láska a môžem ich aj odfotiť 😉 Dokonca aj to pomerne úzke púzdro v porovnaní so sklíčkom, ktorého som sa najviac obával sa mi páči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Petr72 napsal:

Týždne až mesiace skratka ešte nie sú 

Takže môžeš zažiť to, čo poznajú fanúšikovia Rolexu ... nekonečné čakanie 😄

Ja som vo WDL pozeral tie 40mm chronografy, ktoré vyzerajú nádherne, len tá komplikácia mi príde zbytočná (no pekná). Ich Automatic 42,5mm má ukazovateľ rezervy chodu, čo je asi moja najobľúbenejšia komplikácia (a najužitočnejšia 🙂 ) a k tomu 7 dní rezervu, no príplatok 4tis je dosť ... a ani sa mi tak nepáčia dizajnovo, ako chronografy. Tieto modré ručičky a plastické indexy sú geniálne ...

iwc-portugieser-chronograph-calibre-69000-001-82c75d4b5a1afe776149c9be154a9c06.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Karussell napsal:

Jsou vyborny a krasne Ti sednou. Po tolika letech produkce uz klasika produkce IWC dobra ke kosili i tricku a ted i s inhousem...jdes do nich?

Ja som si chcel zo zvedavosti kúpiť nejaké keramické hodinky, no tieto sa mi neskutočne páčia, tak mám dilemu a musím si to v hlave trošku upratať, ktoré skôr. No tento portugalec momentálne asi vedie, sú nádherné aj zozadu, spracovanie remienka tiež parádne a aj spona je zaujímavá, len som sa ju bál aj otvoriť, aby som niečo nepokazil. Nemá žiadny mechanizmus na otváranie. No z portugieserov som skúšal aj automat so 7 dňovou rezervou a ukazovateľom rezervy a venoval sa mi tam jeden veľmi milý a ochotný pán (od ktorého som sa dozvedel veľa zaujímavých informácií), ktorý mi dal vyskúšať aj model s večným kalendárom v zlate a to len bol kus umenia. Trošku ešte láka aj tá 7dňová rezerva, no dizajnovo sa mi viac páčia tie chronografy. No ako vravím, musím si to v hlave uležať, nech potom nie som sklamaný 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...