Přejít na obsah

Portugieser 2020 Kolekce


elo

Doporučené příspěvky

Tak co si budeme povidat, on je tam celkem zasadni rozdil i v cene a 7 days je trosku jina liga, maji z myho pohledu i cistsi cifernik a ukazatel rezervy. Ale na druhou stranu jsou vyssi i vetsi a nejsou tak pohodlny, jako tyhle chronografy. Ve finale je to hodne pocitova vec, ktery Ti prijdou hezci a komfortnejsi. A protoze roli plnotucnych oblekovek plni u Tebe skvele Patrimony, tak bych se nebal jit do chronografu, ktery jsou precejen sportovnejsi. Pereptual ve zlate je samozrejme uplna bomba😀

Spony IWC se netreba bat, delaji to tak uz dlouho, sam ji nosim a ani po delsim pouzivani neni nijak znat unava ani vule, proste to porad funguje jako novy. 

Uzij si proces vyberu a drzim palce 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Karussell napsal:

Tak co si budeme povidat, on je tam celkem zasadni rozdil i v cene a 7 days je trosku jina liga, maji z myho pohledu i cistsi cifernik a ukazatel rezervy. Ale na druhou stranu jsou vyssi i vetsi a nejsou tak pohodlny, jako tyhle chronografy. Ve finale je to hodne pocitova vec, ktery Ti prijdou hezci a komfortnejsi. A protoze roli plnotucnych oblekovek plni u Tebe skvele Patrimony, tak bych se nebal jit do chronografu, ktery jsou precejen sportovnejsi. Pereptual ve zlate je samozrejme uplna bomba😀

Spony IWC se netreba bat, delaji to tak uz dlouho, sam ji nosim a ani po delsim pouzivani neni nijak znat unava ani vule, proste to porad funguje jako novy. 

Uzij si proces vyberu a drzim palce 😎

Ako píšeš, trošku tam rozdiel vo veľkosti je, no pri skúšaní nepôsobili na mňa nejako extra mohutne. Čiste elegantné hodinky mám, ako športové nosím Ulysse Diver Chronometer (44mm) a veľkostne sú pre mňa úplne OK, takže ani IWC so 7dňovým komfortným náťahom nepôsobia na mňa veľké (a táto vymoženosť a hlavne hodinársky kumšt je veľké lákadlo - na Lange 31 nedorastiem asi nikdy 😄 ) A aj spomínané Ulyssky majú 2 subciferníky na 6 a 12 rovnako, ako Portu chronografy, tak možno aj tam by bola fajn zmena mať subcifre na 3 a 9, ako je pri 7 days. No som len na začiatku rozhodovania sa, zatiaľ som si ujasnil len farbu. Určite chcem biely cifer s tými neskutočnými modrými ručičkami a indexami, ku ktorým sa krásne hodí modrý krokoremeň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Potkan napsal:

Jsem za jedno s Karussellem. 7 Days ti budou velky, jsou o dost masivnejsi, nez ty chrona.

Tá masívnosť mi ani tak nevadí. Za chrona hovorí u mňa dizajn (riešenie "lunety" je zaujímavé a fakt sa mi páči), -4000€ cena a teda vedeli by byť skôr 🙂 , za 7days zase hovorí práve tá rezerva a jej ukazovateľ (mám rád túto komplikáciu) + rozloženie subcifrov ... no aj toto náročné rozhodovanie mám pri kupovaní rád 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Karussell modrý cifer má myslím čierny remienok a v tomto som ja magor (remienok musí byť rovnaký ako cifer, alebo ako indexy, alebo mať s hodinkami inú spojitosť - jedine biely cifer zvládnem s inou farbou remienka 😄 ). Musím to ešte poriadne všetko preštudovať v IWCčkach nemám vôbec prehľad, tieto sa mi proste zapáčili, ako som pozeral iné hodinky a neviem ich dostať z hlavy 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 39 minutami, Karussell napsal:

@Pán času Tak jak pokračuje Tvoje rozjímání?😀

Som v takom neurčitom štádiu 😄 Zatiaľ vedú tí chronografoví Portugalci, len stále ma niekde vzadu v hlave ruší myšlienka, že by som si rád skúsil aj nejakú keramiku ... a nakoľko mame sa blížia gulatiny a má rada hodinky, tak uvažujem, či si neodložím radosť pre seba a nekúpim niečo slušné jej teraz a ja si nespravím radosť neskôr ... je to náročné, už chápem Sofiu a jej voľbu 😄 No nijako ma to netlačí, úprimne nové hodinky ani nepotrebujem, len proste moja diagnóza mi našepkáva, že zaslúžim si spraviť si niečim radosť 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...