Přejít na obsah

JLC Master Collection 2020


IzTaPa

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, igor261069 napsal:

Jak mám chrono rád, tak ta nechrono verze s měsíční fází je nej.

Souhlas. A nejen provedením detailů, jako je obloha měsiční fáze, precizní potisk cifru nebo rámečky kolem okýnek, ale hlavně přistupem "přece nad tou povedenou měsíční fází nebude oku zakazníka zavazet pointer date!" Šup, ručka prostě měsíček přeskočí. Tohle na JLC obdivuju - dotaženost i tam, kde maji jiný firmy klienta v paži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, martar said:

Šup, ručka prostě měsíček přeskočí. Tohle na JLC obdivuju - dotaženost i tam, kde maji jiný firmy klienta v paži.

Toho jsem si hned nevšiml. To je prostě paráda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moc hezká nová řada. Jestli budou naživo stejně dobré představuju si je jako moje “konecne” hodinky. Ty dosavadni mastery mi prisly nazivo nudne. Na chrono24 maji zatim jen jedny z JPN. Ty chrona jsou uzasne, ale vyrazne nad muj limit. Ziva videa jsem zatim mikde nevidel, narozdil od iwc, ktera ma videa na portuguse vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Neodpovida to sice uplne presne nazvu vlakna, ale to mi snad prominete. Hodinky samotne nekomentuju, ale mrknete na cas 6:35 a dal...nejal se mi nechce verit, ze by to v JLC takhle odflakli.

Na spone ma jeste folii, takze predpokladam, ze jsou novy. I kdyz kdo vi dneska zejo :).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nedorazily chronograph calendar, na které jsem se těšil nejvíce. Každopádně moc hezky vyřešený pointer date, který přeskakuje z 15. na 16. tak, aby nepřekážel moon phase na šesté hodině. Pouzdro nových Master Control mi přijde naživo správně řezané a snad i méně oblé, než u předchozí generace. Za mne posun rozhodně k lepšímu. 

Vyzkoušel jsem i nové modré Polarisy, který mají úchvatný cifr, ale na ruce jim zkrátka něco schází. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Kluci máte tu někdo nějaký kousek z této řady? Co jsem koukal, tak je to asi nejdostupnější kousek v blízkosti HH a to i ve zlatě. Není to ještě cenová úroveň svaté trojice nebo ALS, ale zajímalo by mě, jestli když už někdo pořídí tento kousek, tak jestli to není jen přestupní stanice k PP, VC, ALS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...