Přejít na obsah

Bronzáky


Doporučené příspěvky


Můj neúspěšný boj o CHW C60 Trident 600 Pro Bronze mě ubezpečil v tom, že potřebuji bronzáky. Ty CHW se mi fakt líbily, tak hledám něco podobného. 

Požadavky:

  • automat
  • průměr 44 mm (já vím, že Wardy mají 43)
  • celobronzová luneta (bez vložky)
  • safír
  • cena do € 500
  • nákup možný v EU (aby se s celníky vybabral někdo jiný :-))
  • aby pěkně patinovaly (pokud má někdo se značkou zkušenost)


Vím, že jsem si nastavil pravděpodobně nesplnitelné požadavky, ale třeba mi ještě něco poradíte. To, co jsem zatím našel, mě úplně nepřesvědčilo (design těch CHW nasadil laťku fakt vysoko a všechny ostatní trpí srovnáváním):

  • OceanX Sharkmaster Bronze
  • BOLDR Odyssey Bronze (nemá celobronzovou lunetu)
  • NETHUNS - více typů
  • Zelos Abbys (mimo limit a nemá celobronzovou lunetu)
  • Zelos Hammerhead II (s ETA mimo limit, s NH35 v limitu )

Poradíte nějaké další typy? Nebo zkušenost a wristshoty uvedených?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby si mel zajem si neco pridat, za me bych bral Deep Blue. Splňují myslím všechny tvé parametry, až na tu cenu teda:) Nevlastním je, ale dle fotek co jsou na watchuseek patinace je dobrá, mrkni na to

https://www.pageandcooper.com/deep-blue-bronze-cusn6-daynight/

497124C6-406B-49C4-85C9-5C160761591A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsem objednal ve čtvrtek, v pondělí byly doma. Zkusil jsem je, musím říct, že jsou moc pěkně udělané, na dýnku mají dokonce seriové číslo, balení je luxusní - dřevěná krabička, booklet. Rozhodně nevypadají lacině. Objednával jsem na seriouswatches.com a přišly parádně zabalené (v dárkovém balení, s pozorností od prodejce) - na služby prodejce můžu říct jen to nejlepší. 

 

Bohužel hodinky budu vracet - když jsem je dal na ruku, tak "jiskra nepřeskočila", přišly mi malé a nesedly mi. Na fotkách je vidět, že luneta je dost široká a ciferník menší, ale v reálu se mi to nelíbilo. Nedělal jsem ani žádné fotky, protože mi to přišlo vůči prodejci nefér (abych si nabouchal wristshoty a pak to vrátil...) - hodinky jsem uložil zpět do krabice a zítra posílám zpět...

 

Musím říct, že naživo mě bronz neoslovil tak, jak bych čekal...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky ale nádherné... Dýchá z toho moře a suchozemcova představa námořní romantiky

Vidim kapitána jachty jak vystoupí na můstek, nad ním se vzdouvají plachty v tmavé modři,
uniforma i čepice v tomtéž tónu, paluba vydrhnutá a mosazné kování lodi nablýskané, vše zalito sluncem.
Kapitán se zahledí do dáli, v ruce dýmku a tyhle hodinky na zápěstí...

Do kanclu bych to asi necítil jako adekvátní výzbroj...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...