Přejít na obsah

Desať rokov na Chronomagu


Doporučené příspěvky

Osobně si myslím, že pokud toužíš po DJ, tak bych šel do nich ( třeba za 11 let tady :-)) a do žádné krátkodobé "náhražky" bych se za každou cenu nevrhal. To ti ale radí člověk, co toho protočil mraky, tak úplně nevím.
DJ sú už cenou nad mojim budgetom momentálne. Skôr mi ide o to kúpiť hodinky, ktoré u mňa vydržia. A pri OP39 by som si tým nebol istý. Poznáš to, pekných hodiniek je kopa. Ale dáš ich na ruku a po čase ta začnú nudiť.

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, octaviakk007 napsal:

Trocha nižšia cenová kategória ako pôvodný vyber, ale strojček s 5 dňovou rezervou. Co si o tom myslite? 398b72d48dc7cbff4537e2389e59f1ce.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku
 

Moc hezké, ale z mého pohledu taková trošku volba z rozumu ne?

Za kolik se ty BM dají sehnat nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm OP39: pro někoho, kdo to má s DJ vyřešené, to myslím může být i lepší. Zejména bílé 39 opravdu stojí za to.
Áno, biele majú ciferník čistejší ako modré. Tak okruh kandidátov sa mi zväčšuje :)

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 let mě tu čeká v červnu, ale naštěstí nic nehledám, ale už mám na cestě :-). Ať vybereš co vybereš, Monaka ti budou chybět. 
Dal si mi chrobáka do hlavy s Monacami. Celkom seriózne nad nimi rozmýšľam. Otázka znie, ktoré. Bud CAW211p, to sú tie s korunkou na druhej strane. Alebo už posledný model s 80 hodinovou rezervou? Rozdiely v dizajne ciferník sú medzi nimi velke

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, octaviakk007 napsal:

Dal si mi chrobáka do hlavy s Monacami. Celkom seriózne nad nimi rozmýšľam. Otázka znie, ktoré. Bud CAW211p, to sú tie s korunkou na druhej strane. Alebo už posledný model s 80 hodinovou rezervou? Rozdiely v dizajne ciferník sú medzi nimi velke

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku
 

U mě jednoznačně caw211p. 

Já to tak mám, např miluju fortis, ale ty nové mají nesmyslne velkou korunku a jsou pro mě mrtvé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě jednoznačně caw211p. 
Já to tak mám, např miluju fortis, ale ty nové mají nesmyslne velkou korunku a jsou pro mě mrtvé. 
Asi áno. Sú dizajnovo najbližšie k pôvodnému modelu. A logo Heuer ma svoje čaro. Toľko pekných hodiniek, čo by človek chcel mať v zbierke... :)

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mi nemluv :-). Já bych se vrátil k takové kupe hodinek, že i kdybych nosil každej den jedny, tak to za rok neotocim vše.
Hodně štěstí s výběrem. 
Ďakujem. Po 10 rokoch na Chronomagu sa už snažím každú kúpu hodiniek nejako racionálne zdôvodniť sám pred sebou :))))

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...