Přejít na obsah

Datejust x-mas shopping list


IzTaPa

Doporučené příspěvky

nudim se a premyslim, co koupit, az se prodaji vsechny ne-rolex hodinky, ktere jsem naakumuloval... zredukoval jsem na nasledujici vyber (36 nebo 39mm, 41 maji tu lunetu az moc mohutnou)... a z nej nejlepe ten fluted bezel na oyster datu.

OP mi prijdou takove nevyvazene s klasickou lunetou...

co myslite?

529902414_Annotation2020-04-27081717.thumb.png.40eb2bc47cb4e526edcafd5a8f144c0c.png

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a fakt tě ten modrej naživo baví? Mě se líbí na fotkách ale naživo mi přijde že je pěkný jenom pod zářivkama nebo silným sluncem... U současného modelu mi přijde champagne jako nejhezčí. Jinak samozřejmě fluted, jestli jubilee nebo oyster asi podle toho jak moc casual to chceš, zase na jubilee jsou míň vidět škrábance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 minutes ago, Exiztence said:

Hele a fakt tě ten modrej naživo baví? Mě se líbí na fotkách ale naživo mi přijde že je pěkný jenom pod zářivkama nebo silným sluncem... U současného modelu mi přijde champagne jako nejhezčí. Jinak samozřejmě fluted, jestli jubilee nebo oyster asi podle toho jak moc casual to chceš, zase na jubilee jsou míň vidět škrábance.

ja mel modre oysterquartzy. a moc me ta barva bavila. jen jsem mel opacny dojem - na OQ ta modra vystupovala pouze na dennim svetle, pri umelem byla nevyrazna... pujdu se na ne podivat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostá pravda s tou lunetou. U DJ41 na rozdíl od DJII doladili proporce indexů a nožiček, ale luneta by fakt snesla nepatrné zúžení. Cifr, když omrzí, se dá v rámci reference vyměnit a starej ti schovaj. Takhle člověk může do konce života točit dva cifry a mít po každým servisu resp přetěsnění jiný hodinky. Vloni v létě jsem to poptával v Sheronu a za cifr, práci, přetěsnění a tlakovku chtěli 670€. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je vážně jen o osobním pocitu. Na Tvoji hnátu půjdou 36 i 39. Pokud Ti 36 nebudou připadat malý, tak je vezmi...klasika největší. Osobně mám nejraději fluted lunetu + oyster tah. S jubilee jsou takové moc zdobné a dědkovky , na oyster tahu vypadají celkově robustnější a sportovnější. Ta modrá je překrásná, ale jako každá barvička přestane dříve bavit(měl jsem, prodal a koupil s champagne-silver cifrem)

DJ jsou nejvíc Rolex !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, je to jen o vlastním pocitu. Většina kluků tady píše, že je barvičky časem přestanou bavit a já to mám přesně naopak. Jinak souhlas s @Chosef76, ač jsem žádný neměl a nemám (ale vlastně OQ by se daly počitat), tak DJ jsou prostě největší ikonou Rolexu. A i když má vlastně pravdu i s tím jubilee (je to prostě dědkovský), tak za mě je to ikonická kombinace.

edit- sorry za to oslovení ala instagram, ale chtěl jsem to zkusit, jak to funguje;)

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, je to jen o vlastním pocitu. Většina kluků tady píše, že je barvičky časem přestanou bavit a já to mám přesně naopak. Jinak souhlas s [mention=19853]Chosef76[/mention], ač jsem žádný neměl a nemám (ale vlastně OQ by se daly počitat), tak DJ jsou prostě největší ikonou Rolexu. A i když má vlastně pravdu i s tím jubilee (je to prostě dědkovský), tak za mě je to ikonická kombinace.
edit- sorry za to oslovení ala instagram, ale chtěl jsem to zkusit, jak to funguje

S těma barvičkama to mám tak, že se mi děsně líbí, ale jen chvíli a pak je odkládám. Pokud bych byl schopný držet třeba desatery Rolexy, pak si nechám jak Hulky, tak modrý DJ..., ale to nejsem. Takže potřebuji univerzálnější nebarevné modely a pak jsem stabilnější.
DJ mám na oysteru, ale plánuju přikoupit i jubilee. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2020 v 11:03, Chosef76 napsal:

Tohle je vážně jen o osobním pocitu.

DJ jsou nejvíc Rolex !!!emoji41.pngemoji3577.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

36 je TOP na pohodlnost , měl jsem DJ 36 cifr lesklá slonova kost s římskými zlatými indexy tedy bicolory na jubilé což je dosti vzácná varianta ,zpětně vzato neměl jsem dávat pryč....ale dovolím si nesouhlasit DD jsou ještě víc ROLEX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...