Přejít na obsah

Zdrazeni


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Porovnávat cigára k hodinkám je velmi zavádějící. Již dávno jsem si spočítal, že mě kouření stojí jedny Moony za dva roky. Ale kouření je v silný trojce, jídlo pití, kouření. Zatímco luxusní hodinky jsou někde na chvostu. A kolik by musely stát abych přestal? Spíš by je museli přestat vyrábět. Koupi Moonů jsem odepsal už dávno. Navíc cigára jsou vysoce spotřební zboží, s Moonama se může trh do jisté míry nasytit.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Borra napsal:

Tak schválně, kolik by musely stát cigára, aby je lidi přestali přestali kouřit? Myslím, že asi tak...

 

před 4 hodinami, Americkej napsal:

Přece víc, než maj ve šrajtofli.

 

před 14 hodinami, tomas23 napsal:

Čím budou dražší, tím budou žádanejší :)

Mě přijdou Moony pořád dost levný hodinky, když vemu v potaz jejich konkurenci kolem 100K a fakt, že spolu se subama jsou to nejikoničtější kousky. Běžná cena u šedivců jen potvrzuje velký prostor pro zdražení u AD. Cenový strop proto vidím někde ve vesmíru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, rekib1 napsal:

Je to asi tak, že trh s hodinkami je specifický a je to o tom, že kdo bude chtít, tak si je koupí..Rozhodně se tento segment nebude zlevňovat.. Buď na to máš......nebo sníš...nic víc. Rozhodně bych to nesrovnával s cigárama... :)

Rozhodně jsem nechtěl srovnávat takové hodinky s cigárama, jen jsem chtěl říct, že si myslím, že se Moony budou hodně prodávat i nyní po zdražení a i po dalším zdražení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Borra napsal:

Rozhodně jsem nechtěl srovnávat takové hodinky s cigárama, jen jsem chtěl říct, že si myslím, že se Moony budou hodně prodávat i nyní po zdražení a i po dalším zdražení.

...určitě se budou prodávat :) každý model si najde svého kupce, o tom žádná...Moony jsou ikona a Omega je na ně patřičně hrdá a ty ceny raději komentovat nebudu, je to strategie firmy..Pokud je Omega druhá nejprodávanější značka, tak si mohou dělat co chtějí, jejich konkurenční sok se s cenami také nemaže a palí to o 100šest... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...